MMA PLArchiwumDaniel RutkowskiRutkowski: Nie zasługuje na taki pojedynek! Patryk Kaczmarczyk szybko odpowiada!

Rutkowski: Nie zasługuje na taki pojedynek! Patryk Kaczmarczyk szybko odpowiada!

Daniel Rutkowski (16-3) już jedenastego listopada stoczy swój następny pojedynek w największej organizacji w naszym kraju. ”Rutek” w main evencie KSW 88 zmierzy się z również lokalnym zawodnikiem – Patrykiem Kaczmarczykiem (10-2). Zapaśnik z Radomia uważa, że Patryk nie zasługuje na taki pojedynek. Na takie słowa szybko zareagował wojownik młodego pokolenia.

Rutkowski

Rutkowski ostatecznie podpisał nowy kontrakt z polską organizacją i zobaczymy go tutaj na dłużej. 34-latek aktualnie jest na fali trzech zwycięstw z rzędu, więc kolejna wygrana mocno przybliży go do szansy mistrzowskiej w kategorii piórkowej. Rutkowski ostatni pojedynek odnotował na hitowej gali XTB KSW 83 Colosseum 2. Daniel jednogłośną decyzją sędziów pokonał Adama Soldaeva.

25-latek wrócił na odpowiednie tory i odnotował dwa zwycięstwa z rzędu. Kaczmarczyk rok 2022 zakończył szybkim zwycięstwem w Gliwicach. Patryk po minucie i trzech sekundach zastopował Pascala Hintzena. Ostatni pojedynek Kaczmarczyka miał miejsce na gali KSW 85, gdy po ciężkiej walce wypunktował niebezpiecznego Danu Tarchile.

Kaczmarczyk odpowiada!

Daniel Rutkowski w rozmowie z portalem fightsport.pl stwierdził, że Patryk Kaczmarczyk nie zasługuje na taki pojedynek.

Zdecydowanie nie spodziewałem się, nie oczekiwałem, to Patryk sobie wykrzyczał tę walkę, a że mi ona pasuje to tylko dlatego ją wziąłem. Normalnie bym jej nie wziął bo wiesz, on nie zasługuje na taki pojedynek. No i tyle. Ja jestem gościem, który idzie z walki na walkę –  dostaje rywala i się godzi.

Patryk Kaczmarczyk postanowił szybko odpowiedzieć swojemu najbliższemu przeciwnikowi.

Numer 6 vs numer 2 🥲 faktycznie nie zasługuje dzieciak. Za to Daniel Rutkowski zasługuje na walkę o pas, której odmawia bo ma za mało czasu na przygotowanie a później są pretensje, że walczy z kimś z rankingu niżej od niego. Logika? 🤷🏼‍♂️

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis