MMA PLNajnowszeSilesian MMARuszyła zbiórka po śmierci Patryka Hebla! Pomóżmy rodzinie wojownika!

Ruszyła zbiórka po śmierci Patryka Hebla! Pomóżmy rodzinie wojownika!

To była naprawdę przykra wiadomość… Patryk Hebel miał przed sobą całe życie. 27-latek był świetnie zapowiadającym się sportowcem. Po śmierci młodego wojownika na stronie pomagam.pl powstała zbiórka, aby pomóc rodzinie Patryka. Tym samym prosimy wszystkich o dołączeniu się do pomocy.

Hebel

Polak rywalizujący w formule K-1 miał zawalczyć na najbliższej gali Silesian MMA, która dwunastego lutego odbędzie się w Bytomiu. Hebel już w przeszłości toczył pojedynki w wspomnianej organizacji i pokazywał się w niej z świetnej strony.

Hebel ponadto ma na swoim koncie walki w organizacji WOTORE, Krwawy Sport czy Octagon No Mercy.

Pomóżmy!

Właśnie ruszyła zbiórka po śmierci młodego wojownika – Patryka Hebla.

Moi drodzy w czwartek zginął Nasz przyjaciel, utalentowany kickboxer, ale przede wszystkim kochający ojciec i mąż Patryk Hebel. Patryk osierocił dwójkę dzieci ( Franek 1,5L i Olivier 6L). Chcemy w jakiś sposób pomóc rodzinie naszego przyjaciela i założyliśmy zbiórkę. Każdą złotówkę, która uda nam się uzbierać, przekażemy rodzinie Patryka. Pamiętajcie dobro wraca, jeżeli je czynimy – napisano w opisie zbiórki.

Wspomniana zbiórka znajduje się [TUTAJ]

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [20-22.01.2023] Co będziecie oglądać?

Przed nami kolejny bardzo interesujący weekend dla fanów MMA. Sprawdźcie w naszym rozkładzie jazdy co warto obejrzeć w najbliższych dniach.

Marcin Najman oficjalnie wyzywa Adamka na pojedynek! Stawką pas… WKU! Co wy na to?

Kilkanaście godzin temu Marcin Najman opublikował film, w którym wyraża chęć na starcie z “Góralem”. Na szali ma być pas mistrza Europy federacji WKU (kick-boxing),a zainteresowanie walką ma być większe niż przy walce “El Testosteron” vs “Pudzian”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis