MMA PLNajnowszeMarcin NajmanMarcin Najman oficjalnie wyzywa Adamka na pojedynek! Stawką pas… WKU!

Marcin Najman oficjalnie wyzywa Adamka na pojedynek! Stawką pas… WKU!

Kilkanaście godzin temu Marcin Najman opublikował film, w którym wyraża chęć na starcie z “Góralem”. Na szali ma być pas mistrza Europy federacji WKU (kick-boxing),a zainteresowanie walką ma być większe niż przy walce “El Testosteron” vs “Pudzian”.

Adamek

Marcin Najman już 18 marca stoczy pojedynek z Jackiem Murańskim na High League 6. Pomimo przygotowań do swojej najważniejszej walki w życiu, jest na bieżąco z aktualnościami. Ostatnio skomentował wypowiedź Tomasza Adamka o umiejętnościach i szansach Amadeusza Roślika w starciu z Kamilem Łaszczykiem, przy okazji FAME 17. Teraz, idąc za ciosem, rzuca rękawicę byłemu mistrzowi świata WBC, IBO i IBF.

Marcin Najman gotów!

Tomek ostatnio zabiera głos często, jeśli chodzi o MMA. A o MMA Tomek nie wie nic. Wie tyle, że jest coś takiego jak MMA. I stąd również…. zainspirowany wieloma opiniami w internecie po wczorajszej mojej wypowiedzi odnośnie tego, że ja mam odmienne zdanie na temat walki „Ferrari” vs Łaszczyk, zaproponowałem, że po co Tomek ma szukać rywala na tą walkę ostatnią, jak rywal jest. Tyle, że mówimy o MMA, wtedy szanse, wydaję mi się, będą wyrównane, a walka tak emocjonująca, że pobije wszelkie rekordy oglądalności. Wiecie o jakim mówię rywalu…Tak, Marcin Najman. Jestem gotów postawić na szali, żebyście sobie nie myśleli, ten piękny, biały pas mistrza Europy WKU.

Zobacz także:

Murański reaguje potencjalne zestawienie Najman-Adamek: Będę eliminatorem do walki z mistrzem!

Jacek Murański w mediach społecznościowych postanowił zareagować na ostatnie wypowiedzi Marcina Najmana. ”El Testosteron” rzucił oficjalnie wyzwanie w kierunku Tomasza Adamka. Właśnie z nim Częstochowianin chce się zmierzyć po walce z ”Muranem”.

Kendall Grove wspomina pierwszą walkę z Michałem Materlą: Byłem pewny, że zostałem mistrzem KSW

Kendall Grove już w najbliższy weekend powróci do klatki KSW na długo (a według niektórych głosów, zbyt długo) wyczekiwany rewanż z Michałem Materlą. Do ich starcia dojdzie na sobotniej gali XTB KSW 78, która odbędzie się w Szczecinie. Amerykanin na oficjalnej stronie Federacji KSW wspomina pierwszą walkę z Materlą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis