Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLKwiecińskiRunda X: Kwieciński wygrywa przed czasem, Piwowarczyk zgarnia kontrakt z KSW! [WIDEO]

Runda X: Kwieciński wygrywa przed czasem, Piwowarczyk zgarnia kontrakt z KSW! [WIDEO]

W sobotę w Białogardzie odbyła się gala Runda X: DWM Fight Night, która dostarczyła wiele emocji! W walce wieczoru efektownym występem popisał się zawodnik publiczności – Dawid Romański. Fighter wagi koguciej pod koniec pierwszej odsłony znokautował Sergey’a Litvinova (4-4).

Kwieciński

Nie zabrakło grzmotów w wadze ciężkiej. Marcin Sianos (5-6) znany ze startów w Fight Exclusive Night już w pierwszej odsłonie zdemolował Filipa Toe (5-5). Warto też wspomnieć o efektownym zwycięstwie Samuela Vogta (2-2) oraz Filipa Bątkowskiego (3-1) właściciela organizacji Armia Fight Night.

Całą galę możecie zobaczyć poniżej:

Organizacja KSW podpisuje kontrakt z młodym talentem!

Damian Piwowarczyk (3-0) to ciekawy prospekt wagi półciężkiej. 23-latek został doceniony! Po sobotnim zwycięstwie do klatki wszedł mistrz KSW w wadze koguciej – Sebastian Przybysz, który wręczył kontrakt Piwowarczykowi.

Damian Piwowarczyk przed własną publicznością pokazał się ponownie z efektownej strony. 23-latek w drugiej rundzie znokautował reprezentanta Ukrainy – Romana Kononova (2-3).

Wcześniej w klatce zameldował się Alan Kwieciński. ”Alanik” wrócił na odpowiednie tory po ostatniej przegranej z Piotrem Pająkiem na FAME MMA 10. Olsztynianin nie ma szczęścia – co do uderzeń w kroczę. Dwukrotnie była przerwa i mocny ból… Ostatecznie Kwieciński w drugiej rundzie wykorzystał szansę i duszeniem zza pleców poddał Bartosza Graczyka.

Zobacz także:

Misiek z Nadarzyna gratuluje Rychowi Szczenie wygranej z Psychotropem na MMA VIP 2. [WIDEO] Widzieliście?

Gala MMA VIP 2 przeszła do historii! Igrzyska Rozkminiaczy wzbudziły wiele kontrowersji, jednak trzeba przyznać, że emocji na brakowało!

Krystian Pudzianowski po zwycięstwie z Chicem na MMA VIP 2 w Częstochowie! [WIDEO] Kto teraz?

Krystian Pudzianowski był bardzo szczęśliwy po swoim starcie na drugiej edycji MMA VIP, która odbyła się w Częstochowie. Brat Mariusza Pudzianowskiego już w pierwszej odsłonie zastopował Tomasza Chica.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis