MMA PLNajnowszeMMA-VIPMisiek z Nadarzyna gratuluje Rychowi Szczenie wygranej z Psychotropem na MMA VIP 2. [WIDEO]

Misiek z Nadarzyna gratuluje Rychowi Szczenie wygranej z Psychotropem na MMA VIP 2. [WIDEO]

Gala MMA VIP 2 przeszła do historii! Igrzyska Rozkminiaczy wzbudziły wiele kontrowersji, jednak trzeba przyznać, że emocji na brakowało!

Misiek z Nadarzyna gratuluje Szczenie

Organizacja Marcina Najmana to kolejny gracz na rynku federacji freak fightowych w Polsce. Były pięściarz wraz ze swoimi wspólnikami zdecydował się jednak na dość niestandardowy dobór zawodników. Na gali mogliśmy zobaczyć walki żużlowców, gwiazd programów telewizyjnych, czy tak zwanych rozkminiaczy. Jedną z barwniejszych postaci biorących udział w wydarzeniu był Ryszard Dąbrowski. Popularny “Szczena” skrzyżował rękawice z “Psychotropem”.

Walka zakończyła się zwycięstwem gwiazdy programu “Chłopaki do wzięcia”. Wielu kibiców trzymało kciuki za “Szczenę”, gdyż doceniali oni przemianę jakiej dokonał Dąbrowski. Po stronie Ryszarda stał także Mirosław Dąbrowski, znany jako Misiek z Nadarzyna który pogratulował mu wygranej.

Misiek z Nadarzyna w MMA

O potencjalnym pojedynku Mirosława Dąbrowskiego mówi się od dłuższego czasu. W przeszłości padały nawet propozycje walki z Jarosławem Sokołowskim, jednak jak przyznawał “Misiek”, żądania finansowe “Masy” były zbyt wymagające. Dąbrowski często jednak podkreśla, że chętnie wyszedłby do oktagonu, o czym może między innymi świadczyć jego obecność w roli gościa na galach różnych organizacji.

Zobacz także:

MMA VIP 2 kulisy: Misiek z Nadarzyna pociesza Tomasza Chica po przegranej z Pudzianem [WIDEO] Widzieliście?

Na kanale MMAPL na YouTube pojawiły się materiały z minionej gali MMA VIP 2. Za kulisami mogliśmy obejrzeć między innymi reakcję Miśka z Nadarzyna, który pocieszał Tomasza Chica po jego walce z Pudzianem.

Mateusz Gamrot w ATT! Polak wyjechał do USA na miesiąc przed walką z “Who the f#ck is that guy”w UFC! Obserwujecie?

Były podwójny mistrz KSW i mający ambicję na zdominowanie UFC – Mateusz Gamrot jest w drodze do ATT w Stanach Zjednoczonych! To w amerykańskim klubie “Gamer” spędzi ostatni miesiąc przed walką z Jeremym Stephensem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis