MMA PLNajnowszeRundaPoznajemy kolejnych uczestników RUNDA X DWM Fight Night. Wśród nich weterani dużych organizacji i… uczestnik Hotel Paradise

Poznajemy kolejnych uczestników RUNDA X DWM Fight Night. Wśród nich weterani dużych organizacji i… uczestnik Hotel Paradise

Już 19 czerwca w Białogardzie odbędzie się gala RUNDA X DWM Fight Night. Organizacja przedstawia kolejnych uczestników tego wydarzenia.

Uczestnicy Runda X
Foto: Runda X

Rafał Lewoń

Rafal “Kaszana” Lewoń w walce wieczoru gali RUNDA X DWM FIGHT NIGHT!

Białogardzianin który występował dla organizacji takich jak Babilon MMA, ACA, M-1 Global, po ostatniej wygranej walce na Fight Exclusive Night wejdzie do klatki w swoim rodzinnym mieście.

Dawid Romański

Dawid Romański wystąpi na gali RUNDA X DWM FIGHT NIGHT!
o ostatniej walce na gali Babilon MMA chce szybko wrócić do klatki i udowodnić że to był wypadek przy pracy, Dawid wystąpi pierwszy raz w kategorii muszej 56.7 kg

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „DWM FIGHT NIGHT ROMAŃSNI DAWID RUNDA X DWM FIGHT NIGHT/ 19.06.2021”

Adrianna Kreft

Adrianna Kreft z rekordem 5:1 semi pro, wystąpi w swoim debiucie zawodowym na gali RUNDA X DWM FIGHT NIGHT!
Ada trenuje na co dzień w MMA Team Tczew, gdzie swoją przygodę z MMA zaczynał zawodnik KSW – Krystian Kaszubowski

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „DWM FIGHT NIGHT ADRIANNA KREFT RUNDA X DWM FIGHT NIGHT/ 19.06.2021”

Grzegorz Stabach

Grzegorz Stabach wystąpi na gali RUNDA X DWM FIGHT NIGHT!

Trenujący na co dzień Ronin Gold Team Białogard i Zapaśniczy Klub Sportowy w Białogardzie , 21 letni perspektywiczny zawodnik zawalczy w formule semi pro

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst

Bartosz Graczyk

Bartosz Graczyk wystąpi na gali RUNDA X DWM FIGHT NIGHT!
Uczestnik znanego reality show drugiej edycji Hotel Paradise TVN, mający już występy w walkach amatorskich, zadebiutuje wreszcie w zawodowym MMA.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „DWM FIGHT FIGHTIGHT NIGHT BAATOSZ GRACZYK RUNDA X DWM FIGHT NIGHT/ 19.06.2021”

Adrian Wieliczko

Adrian Wieliczko wystąpi na gali RUNDA X DWM FIGHT NIGHT!
Zawodnik klubów Ronin Gold Team Białogard/Zapaśniczy Klub Sportowy w Białogardzie który walczył już w Białogardzie dwa razy, w obu pojedynkach poddał swoich rywali przed czasem, czyżby celuje znowu w poddanie?

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „DWM FIGHT NIGHT ADAIAN WIELICZKO RUNDA X DWM FIGHT NIGHT/ 19.06.2021”

Eryk Maj

Eryk Maj wystąpi na gali RUNDA X DWM FIGHT NIGHT!

Uczestnik Mistrzostw Świata i Europy w zapasach w stylu wolnym, niepokonany w amatorskim MMA, wreszcie stoczy swój zawodowy debiut w kategorii piórkowej 🔥

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „DWM FIGHT NIGHT EAYK MAJ RUNDA X DWM FIGHT NIGHT/ 19.06.2021”

[informacje od organizatora]

Zobacz także:

Mariusz Pudzianowski przed walką z Jurasem na KSW 61: Będzie wojna!

Mariusz Pudzianowski przed walką z Łukaszem “Jurasem” Jurkowskim na KSW 61 opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym zapowiedział nadchodzącą konfrontację. “Pudzian” spodziewa się… wojny!

Mirosław Okniński ostro o Lewandowskim: Taki człowiek nie powinien kierować polskim MMA! Team Okniński czy Team Lewandowski?

Mirosław Okniński w mediach społecznościowych ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o Martinie Lewandowskim. O co tym razem chodzi? O słowa jednego z właścicieli KSW na temat drugiej walki Izu Ugonoha.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis