MMA PLBoksDariusz Michalczewski o Don Kasjo: Jest świetny, zaczynam być jego fanem!

Dariusz Michalczewski o Don Kasjo: Jest świetny, zaczynam być jego fanem!

Dariusz Michalczewski w rozmowie z Andrzejem Kostyrą (Super Express) wypowiedział się o nadchodzącym pojedynku Marcina Najmana z ”Don Kasjo”. Dojdzie do niego już dwudziestego pierwszego listopada w Łodzi. Będzie to co-main event FAME MMA 8.

Dariusz Michalczewski (48-2, 38 KO) to jeden z najbardziej utytułowanych bokserów w naszym kraju. ”Tiger” to były mistrz świata federacji WBO, WBA i IBF w kategorii półciężkiej. Michalczewski posiadał również tytuł WBO w wadze junior ciężkiej. Do dziś wielu kibiców żałuje, że nie doszło do konfrontacji Michalczewskiego z wielkim Royem Jonesem Jr. (66-9, 47 KO).

Michalczewski: Kasjusz będzie musiał pokazać jaja!

Dariusz Michalczewski (48-2, 38 KO) miał okazję oglądnąć jedną z konferencji prasowej FAME MMA. Były mistrz świata przekonuje, że jeszcze chwila i będzie fanem ”Don Kasjo”! Dariusz w rozmowie z Andrzejem Kostyrą skomentował nadchodzącą walkę Kasjusza Życińskiego.

To znaczy tak ja nie widziałem Kasjusza jak on boksuje, ale jest naprawdę świetny. Jest jednym z lepszych.. jedne z lepszych konferencji prasowych jakie widziałem, ale w formie kabaretu można powiedzieć. Marcin też nie jest taki zły, ale tam wielkiego boksu nie będziemy mogli się spodziewać. Ten Kasjusz naprawdę jest świetny, zaczynam być jego fanem powoli (śmiech). Wyluzowany chłopaczek, fajny chłopak. Jakby wygrał.. nie mam pojęcia, nie znam jego umiejętności, bo go nie widziałem. Fajnie parodiuje/wygłupia. Ja bym tego w życiu nie obejrzał, gdybym zawsze od kogoś nie dostał linków. Obejrzałem tą konferencję od początku do końca, bo tak zawsze wyłączam – bo dostaje tego mnóstwo od znajomych. Śmieszna sprawa, ale boksować trzeba będzie i wtedy ten Kasjusz będzie musiał pokazać jaja. Marcin jaki jest to ja go znam, ja widzę jak on boksuje, znam jego poziom także.. A ten chłopak jest naprawdę pozytywnie bezczelny.         

Przypomnijmy, że ”Don Kasjo” ma za sobą przygodę w boksie olimpijskim. Na swoim koncie ma sukcesy i wydawało się, że kwestią czasu może być kariera zawodowa. Kasjusz miał dość sytuacji, w której sędziowie punktowi dopuszczali się następny kontrowersyjnych decyzji. Dodatkowo Życiński podkreśla, że ”jego mądra głowa nie jest na boks”.

FAME MMA 8 – pełna karta walk

 1. Main event: Kacper “Blonsky” Błoński – Marcin Dubiel
 2. Co-main event: Marcin “El Testosteron” Najman – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński
 3. Filip “Filipek” Marcinek – Michał “Sobota” Sobolewski
 4. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Amadeusz “Ferrari” Roślik
 5. Paweł “Tybori” Tyburski – Gabriel “Arab” Al-Suwi
 6. Piotr “Szeli” Szeliga – Piotr “Bestia” Piechowiak
 7. Alan Kwieciński – Piotr Pająk
 8. Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk
 9. Zusje Astafiewa – Dagmara Szewczyk
 10. Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran
 11. Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska – TBA

Zobacz także:

Różal o ostatniej walce! Marcin jeszcze wróci?

Marcin Różalski dobitnie podsumował swój ostatni występ. ”Różal” wspominał o tym co się działo dokładnie w końcówce

Mocne słowa o Cieślaku! Zaskoczeni?

Były rywal w mocnych słowach wypowiedział się o Michale Cieślaku. Zawodnik cruiser wraca na ring już w grudniu.