MMA PLArchiwumCiekawostkiRóżal porównał Michała Materlę, Conora McGregora i siebie: Nie ma nic, co by nas od siebie odróżniało

Różal porównał Michała Materlę, Conora McGregora i siebie: Nie ma nic, co by nas od siebie odróżniało

Marcin Różal Różalski w najnowszej rozmowie opublikowanej przez Jarosława Świątka z portalu myMMA porównał byłych mistrzów KSW i UFC – Michała Materlę i Conora McGregora i siebie pod kątem perypetii życiowych. Popularny zawodnik sportów walki nie dostrzega różnicy między tą całą wspomnianą trójką.

Różal porównał Michała Materlę

Przyczynkiem do dygresji Różala było pytanie o to, czy widział na Viaplay film o Michale Materli. Różal wprost powiedział, że dokument wyprodukowany przez tę platformę streamingową jest wiernym odzwierciedleniem każdego sportowca z krwi i kości.

Różal porównał Michała Materlę, Conora McGregora i siebie: Nie ma nic, co by nas od siebie odróżniało

Różalski zwrócił uwagę na to, że każdy sportowiec mierzy się z podobnymi kłopotami i jako przykład podał złamany kręgosłup u siebie.

Sprawdźcie całą wypowiedź:

“Oglądając ten dokument o Michale, każdy sportowiec z krwi i kości ogląda dokument o sobie. Bo każdy przechodzi przez podobne rzeczy. Każdy boryka się z podobnymi problemami i to jest mega pokazane. Mega fajnie to wszystko jest urzeczywistnione, uzewnętrznione bo borykamy się z tymi samymi problemami.

Michał miał jeszcze ten problem, że go te kurwy do pudła wsadziły. Ja miałem problem, że na przykład miałem kręgosłup złamany. Wiesz, to są dla nas jakieś takie tragedię, plus kontuzje, plus tragedie rodzinne. Każdy z nas się z tym boryka.

W tym samym czasie wyszedł też na platformie Netflix o McGregorze jego serial. Tutaj gwiazda światowego formatu, wielki mistrz i co? I to samo! Tu nie ma nic, co by nas od siebie odróżniało.”

Zobacz także:

Mariusz Pudzianowski wróci do strongmanów? Sam zaznaczył: Ciągnie wilka do lasu!

W klatce Federacji KSW ostatnio nie idzie mu najlepiej, więc w głowie zapewne kotłują się różne myśli. Ale czy faktycznie Mariusz Pudzianowski wróci do strongmanów? Jeden z najpopularniejszych zawodników MMA w kraju zaciekawił wpisami swoich kibiców.

Domalewski i Molak stoczyli charytatywną walkę! Wszystko by pomóc Olkowi! Widzieliście?

W sobotę w Kutnie odbyła się gala Fight Rose 3, na której doszło do charytatywnej walki w formule bokserskiej. Było to starcie Adriana Domalewskiego z Markiem Molakiem. Wszystko by pomóc choremu Olkowi. Apelujemy i zachęcamy wszystkich do pomocy [TUTAJ]

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis