Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFreak Fight”Szczena” chce walki z Bandziorkiem! Organizacja MMA VIP zainteresowana!

”Szczena” chce walki z Bandziorkiem! Organizacja MMA VIP zainteresowana!

“Szczena” czyli Ryszard Dąbrowski to postać, która zdobyła swoją popularność, dzięki programowi telewizyjnemu “Chłopaki do wzięcia”. Mężczyzna wielokrotnie w przeszłości posiadał konflikty z prawem, jednak aktualnie znajduje się na wolność. Ta sytuacja, nie uciekła właścicielowi MMA VIP – Marcinowi Najmanowi, który bez wahania podpisał kontrakt z Dąbrowskim.

Szczena

Ryszard prawdopodobnie wystąpi na gali MMA VIP 3, jednak nie znamy na ten moment jego rywala. Mężczyzna nie ukrywa, że najchętniej zmierzyłby się z Psychotropem.

Będę walczył w MMA VIP o naszą lepszą przyszłość!

W wywiadzie dla MMA – bądź na bieżąco, “Szczena” wyjaśnił najważniejsze faktory, które zadecydowały o dołączeniu do organizacji MMA VIP.

Biorę się za to, żeby zarobić pieniądze. Moja kobieta znajduje się obecnie w domu samotnej matki, dlatego muszę jej wynająć mieszkanie. Będę walczył o naszą lepszą przyszłość. Dam z siebie wszystko. – skwitował Szczena.

Dąbrowski wypowiedział się jeszcze na temat rywala, z którym na pewno nie wszedłby do oktagonu.

Z Krystianem Pudzianowskim raczej bym nie wyszedł. Nie boje się, jednak ta walka nie miałaby sensu. On cały czas ćwiczy, ma doświadczenie. Ja jestem zwykły ulicznik, dlatego to się raczej nie wydarzy – powiedział Dąbrowski.

Bohater serialu “Chłopaki do wzięcia” powiedział również z kim najchętniej zmierzyłby się na gali MMA VIP.

Chcę walczyć na gali MMA VIP 3 z Psychotropem, jednak nie wiem czy on zgodzi się na taki pojedynek. Przed kamerami to chciał pokazać, że się nie boi. Do czego dojdzie? Tego nie wiem. Ja będę cały czas chętny na takie zestawienie. Tylko nie wiadomo czy panienka będzie chętna. – powiedział mężczyzna,

Na koniec, Ryszard został zapytany o potencjalne starcie z Bandziorkiem.

Chciałbym się z nim spróbować, ponieważ kiedyś pojechałem z moim fanami. Jego mama bardzo się żaliła, że spała w stodole, bo syn znęcał się nad nią. To jest jeden z głównych powodów przez które trafił za kratki. On wiem, że był gnębiony w kryminale. Sam bym mu tam nie dał żyć. Kiedyś jeszcze była sytuacja, w której byłem u niego na podwórku, ponieważ chciałem go pobić. Jeśli Bandziorek będzie chętny na walkę to ja ta jestem gotowy. – skończył Dąbrowski.

Nie wiadomo na ten moment, kiedy odbędzie się gala MMA VIP 3, na której zadebiutuje Ryszard Dąbrowski.

Aktualna rozpiska gali MMA VIP 2

Złotówa vs. Syntol
Młody Pudzian vs. TBA
Żurom vs. Antykonfident
Tomasz Chic vs. TBA
Nikoś Zatowka vs Fit Dzik
Żużlowcy Wieczorek vs. Mazur
Adam Okniński vs. TBA
Rolnik „Zabijacz” vs. Adrian Cios
Psychotrop vs. Detailer
K. Zieliński vs. TBA

Zobacz także:

Żurom ostro o walce z Zbigniewem Stonogą: Daję słowo, mogę z nim zawalczyć nawet za darmo!

Nie od dziś wiadomo, że Andrzej Żuromski nie przepada za Zbigniewem Stonogą. ”Żurom” gwarantuje, że chciałby takiej walki nawet za darmo!

MMA VIP: Małolat K2 zawalczy w klatce? Zażądał pół miliona złotych!

Znany polski raper – Małolat, K2 kusi debiutem w MMA. Wykonawca albumu „Wysoko ponad stan” jest zainteresowany debiutem w MMA VIP, jednak ma pewien warunek.

KSW 61: Łukasz Jurkowski ma przesłanie do hejterów!

Łukasz Jurkowski powróci do klatki KSW po ponad 2-letniej przerwie, żeby w walce wieczoru gali KSW 61 skrzyżować rękawice ze swoim klubowym kolegą – Mariuszem Pudzianowskim. “Juras” zamieścił na swoim Instagramie obszerny post, odpowiadający na wiele negatywnych komentarzy o tej walce.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis