MMA PLCiekawostkiRosyjski bokser, który zabił człowieka jednym ciosem aresztowany. Nowe informacje w sprawie

Rosyjski bokser, który zabił człowieka jednym ciosem aresztowany. Nowe informacje w sprawie

Kilka dni temu informowaliśmy o rosyjskim bokserze, który zabił człowieka jednym ciosem! Wcześniej pastwił się nad niepełnosprawnym mężczyzną. Pomagała mu w tym rosyjska kickbokserka!

Chodzi o Michaiła Startsewa, czyli emerytowanego rosyjskiego pięściarza, który był sprawcą tej ogromnej tragedii, do której doszło w mieście Barnauł znajdującym się w azjatyckiej części Rosji.

Michaił Startsew i kickbokserka Lilia Voroguszina mięli znęcać się fizycznie nad niepełnosprawnym mężczyzną. Agresorów próbował uspokoić jeden z młodszych mężczyzn Paweł Pochłow, który apelował o zażegnanie ulicznego konfliktu.

Niestety, naraził się on na cios, który okazał się śmiertelny. Ten zadał Startsew. Na filmie zamieszczonym w mediach społecznościowych widać dokładnie moment uderzenia, który jak się później okazało, był śmiertelny.

Rosyjski bokser, który zabił człowieka jednym ciosem aresztowany. Nowe informacje w sprawie

Teraz okazuje się, że Startsew został aresztowany i czeka na postawienie zarzutów przez rosyjski wymiar sprawiedliwości. Jego towarzyszka z tamtej feralnej nocy Lilia Voroguszina będzie świadkiem, zeznającym pod przysięgą o tym śmiertelnym incydencie.

Lilia Voroguszina twierdzi zresztą, że Startsew starał się tylko bronić ją przed innymi i musiał uciec się do przemocy, by zapewnić jej bezpieczeństwo. Miał zadać jeden cios, który niestety miał śmiertelny skutek. Voroguszina oskarżą także wdowę po Pawle Pochłowie o to, że ta próbuje przedstawić ich w złym świetle i naraża na społeczny odwet.

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [31.07-02.08]

Przed nami kolejny weekend emocji związanych z MMA zarówno w Polsce jak i za granicą.

Jan Błachowicz czeka na walkę o pas. Co napisał najlepszy polski zawodnik?

“Cieszyński Książę” to obecnie jeden z głównych pretendentów w kategorii półciężkiej. W swoim internetowym wpisie Polak nie pozostawił wątpliwości co do swego celu.