MMA PLKSWRoberto Soldić zapowiada dużą walkę! Będzie wielkie starcie z Mamedem Khalidovem?

Roberto Soldić zapowiada dużą walkę! Będzie wielkie starcie z Mamedem Khalidovem?

Roberto Soldić (18-3) w mediach społecznościowych zdradził, że już niebawem dojdzie do ogłoszenia jego dużej walki. Większość fanów stwierdziło, że może to być starcie Mamedem Khalidovem (35-7-2). Niewykluczone, że do ogłoszenia dużego newsa Roberto dojdzie na sobotniej gali KSW 57.

”RoboCop” ostatni pojedynek stoczył jedenastego listopada, gdy postanowił przejść wagę wyżej. Soldić w Łodzi nie pozostawił żadnych wątpliwości! Chorwat potwierdził, że jest jednym z największych talentów w historii KSW. Soldić już pod koniec pierwszej odsłony znokautował legendę organizacji – Michała Materlę.

Roberto Soldić zapowiada wielkie ogłoszenie!

Roberto Soldić (18-3) za pomocą mediów społecznościowych wyznał, że już niedługo zostanie ogłoszony duży news! Tym samym możemy spodziewać się następnego dużego pojedynku w wykonaniu Chorwata? Fani od razu wskazali, że może to być walka z Mamedem Khalidovem (35-7-2), która bez wątpienia cieszyłaby się wielkim zainteresowaniem.

Soldić

Dodać trzeba, że Mamed Khaidov (35-7-2) jest również otwarty na takie zestawienie. Khalidov w ostatniej walce odzyskał pas kategorii średniej.

40-latek podczas KSW 55 pokazał się z kapitalnej strony. Khalidov potrzebował 36 sekund, aby znokautować faworyzowanego Scotta Askhama. Był to rewanż za przegraną w poprzednim roku w Gliwicach. Mamed tym samym przerwał serię trzech przegranych z rzędu i udowodnił, że dalej stanowi wielkie zagrożenie!

Zobacz także:

GROMDA 3: Don Diego znokautował wykończonego Tysona i zgarnął 100 tysięcy złotych!

Mateusz “Don Diego” Kubiszyn znokautował Krystiana “Tysona” Kuźmę w 3. rundzie finale turnieju podczas gali GROMDA 3. Zwycięzca otrzymał nagrodę w wysokości aż 100 tysięcy złotych.

To będzie ostatni rywal Najmana w karierze? “Walczysz czy się cykasz?”

To będzie ostatni rywal Marcina Najmana w karierze? “El Testosteron” zapowiedział na styczeń 2021 roku swoją pożegnalną walkę, która odbędzie się na gali, którą zresztą sam zorganizuje.