MMA PLHighleagueHigh League 3: Robert Burneika prezentuje techniki na walkę z ”Roburem”! [WIDEO]

High League 3: Robert Burneika prezentuje techniki na walkę z ”Roburem”! [WIDEO]

Robert Burneika na swoim kanale YouTube zaprezentował techniki, którymi zamierza zaskoczyć Roberta “Robura” Orzechowskiego na gali High League 3. Do ich starcia dojdzie czwartego czerwca w Ergo Arenie. Pojedynek odbędzie się w kategorii open.

Burneika

”Robur” jest youtuberem z ekipy ”Warszawski Koks”, do której należy również: Michał ”Owca” Owczarzak, Michał Sakowski (Saker WK), oraz Paweł Sikora (Ponczek). Warto podkreślić, że już dwóch youtuberów stoczyło freakowe starcie. ”Owca” wystąpił w walce wieczoru High League 2. ”Ponczek” zaś stoczył już dwa pojedynki w organizacji FAME MMA.

Burneika wraca do klatki po ponad 5-latach przerwy. Robert ostatni pojedynek stoczył na PGE Narodowym, gdy na KSW 39 zmierzył się z popularnym Popkiem. Raper z Legnicy w 45-sekund znalazł sposób na pokonanie ”Hardkorowego Koksa”. 43-latek wcześniej pokonywał Dawida Ozdobę i Marcina Najmana – obie walki odbyły się w organizacji MMA ATTACK.

Sami zobaczcie:

Burneika prezentuje techniki przed High League 3!

Robert Burneika na YouTubie zaprezentował techniki, którymi zamierza zaskoczyć swojego najbliższego przeciwnika. Przypomnijmy, że ”Hardkorowy Koksu” już czwartego czerwca na High League 3 w Ergo Arenie zmierzy się z debiutującym – Robertem “Roburem” Orzechowskim. 

Całe wideo poniżej:

Aktualna karta walk:
Alberto “Alberto” Simao vs Marcin Dubiel
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa (LETHWEI)
Denis “Bad Boy” Załęcki vs TBA

Zobacz także:

Sarius z mocnym przesłaniem do FAME MMA: Co jest z walką? Odbieracie te telefony czy nie?

Jak widać Mariusz Golling jest rozczarowany całą sytuacją. Popularny raper jest często pytany przez fanów, kiedy dojdzie do jego debiutu w organizacji FAME MMA. ”Sarius” postanowił odpowiedzieć i skierować mocne przesłanie do freakowej federacji.

Tyson Fury jest bogiem boksu! Podbródkowy z piekła rodem kończy Whyte’a [WIDEO] Widzieliście?

Tyson Fury (32-0-1, 22 KO) znokautował Dilliana Whyte’a (28-3, 19 KO) w szóstej rundzie w pojedynku o pas WBC podczas gali na stadionie Wembley.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis