MMA PLNajnowszeCiekawostkiRecepta na sukces wg Pudziana? Zgadza się z trenerem Raubo: Musi być… [WIDEO]

Recepta na sukces wg Pudziana? Zgadza się z trenerem Raubo: Musi być… [WIDEO]

Mariusz “Pudzian” Pudzianowski to jedna z największych gwiazd nie tylko w historii polskiego MMA, ale w historii polskiego sportu w ogóle. Jaka jest natomiast recepta na sukces wg Pudziana? Były strongman, a obecnie zawodnik MMA zgadza się ze słowami legendarnego polskiego trenera boksu Zbigniewa Raubo.

Recepta na sukces wg Pudziana

Pudzian w tej chwili przygotowuje się do występu na gali XTB KSW Colosseum 2, która na początku czerwca odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Tam zmierzy się z byłym pięściarzem Arturem Szpilką. Będzie to jedna z najgłośniejszych walk całej imprezy.

Recepta na sukces wg Pudziana?

W mediach społecznościowych Pudziana pojawił się materiał z legendarnym polskim trenerem Zbigniewem Raubo. Zawodnik wagi ciężkiej opublikował fragment wykładu trenera Raubo podczas treningu.

We fragmencie słychać jaka jest recepta na sukces i zwycięstwo:

“Oczy i głowa! Wy macie psychicznie wytrzymać wszystko. Na totalnym zmęczeniu, na totalnym wkurwieniu, sto tysięcy ludzi i na wyjeździe. I wszystko to da się zrobić, ale musi być głowa. […] I uczcie się przede wszystkim cierpliwości. Tego nie da się na jutro zrobić. Ja jak zaczynałem pierwszych osiem walk przegrałem, dziewiątą wygrałem, dziesiątą przegrałem. Jeden zdobywa tytuł po pięciu latach, drugi po dziesięciu latach…”

Później nawet pojawiło się odwołanie to aktualnego mistrza wagi ciężkiej w boksie Oleksandara Usyka.

Całość możecie sprawdzić poniżej:

Pudzianowski oczywiście zgadza się ze słowami trenera Raubo. We wpisie udostępnionym w mediach społecznościowych napisał:

“To samo myślę i tak podchodzę jak trener mówi! Młodzi to do was przekaz!”

Zobacz także:

To są prawdziwi sportowcy! Wielki szacunek po walce Adesanya-Pereira! [WIDEO] Widzieliście?

Israel Adesanya (24-2) z soboty na niedzielę przerwał swoją klątwę! Nigeryjczyk, podczas UFC 287 odzyskał tytuł w wadze średniej. 33-latek w końcu znalazł sposób na odwiecznego przeciwnika – Alexa Pereirę (7-2). Po walce mimo wielu wypowiedzianych słów doszło do rozmowy i oddania wzajemnego szacunku. To jest piękny obrazek!

Jan Błachowicz chętny na rewanż z Israelem Adesanyą i walkę o pas w wadze średniej! Co wy na to?

Jan Błachowicz (29-9-1) postanowił zareagować po hitowym rewanżu Israela Adesanyi (24-2) z Alexem Pereirą (7-2). Polak zapewnił, że jest chętny na rewanżowe starcie z reprezentantem Nigerii. To nie koniec, bowiem ”Cieszyński Książę” zdradził, że jest gotowy na walkę… o pas w wadze średniej!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis