MMA PLNajnowszeIsrael AdesanyaTo są prawdziwi sportowcy! Wielki szacunek po walce Adesanya-Pereira! [WIDEO]

To są prawdziwi sportowcy! Wielki szacunek po walce Adesanya-Pereira! [WIDEO]

Israel Adesanya (24-2) z soboty na niedzielę przerwał swoją klątwę! Nigeryjczyk, podczas UFC 287 odzyskał tytuł w wadze średniej. 33-latek w końcu znalazł sposób na odwiecznego przeciwnika – Alexa Pereirę (7-2). Po walce mimo wielu wypowiedzianych słów doszło do rozmowy i oddania wzajemnego szacunku. To jest piękny obrazek!

Israel

Co teraz po pierwszej przegranej Pereiry w największej organizacji na świecie. Dana White uważa, że Brazylijczyk przejdzie do wagi półciężkiej.

Szczerze mówiąc, myślę, że Pereira przejdzie do kategorii półciężkiej po tej walce. Jest potworem. Wiem, że miał nadal 2 funty do ścięcia na godzinę przed ważeniem. Tak, nie mówię, że to pewna informacja, ale zakładam, że tak będzie. Możecie go zapytać, dla mnie nie będzie to zaskoczenie.

Alex szansę mistrzowską dostał po trzech zwycięstwach – w tym dwóch zakończonych przed czasem.

Jest wielki szacunek!

To jest piękny obrazek po sobotniej gali UFC 287! Mimo wielkiej rywalizacji, wypowiedzianych słowach – jest wzajemny szacunek. To jest przykład prawdziwych sportowców, którzy spotkali się po boju.

Niech to będzie przykład dla młodych i nie tylko. Sami zobaczcie jak to wyglądało:

Zobacz także:

Wielka przemiana znanego polskiego pięściarza! Odszukał Boga i głosi Ewangelię! Co wy na to?

Łukasz Janik (28-4, 15 KO) to świetny przykład, że można wyjść z najciemniejszej doliny. Znany polski pięściarz mimo wielkich życiowych problemów wyszedł z tarapatów i kompletnie zmienił swoje życie. Pięściarz zapewnia, że odnalazł Boga – co spowodowało wielką zmianę. Aktualnie Janik głosi Ewangelię!

XTB KSW Colosseum 2: Szybki jak błyskawica! Parnasse w formie przed walką z Ziółkowskim! [WIDEO] Widzieliście?

Już trzeciego czerwca odbędzie się hitowa gala XTB KSW Colosseum 2. W tak zwanym co-main evencie zobaczymy wyczekiwaną walkę o pas w wadze lekkiej. Marian Ziółkowski (25-8-1) stanie do obrony pasa w starciu z mocnym Salahdine Parnasse (17-1). W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie z treningu Francuza, który zaprezentował swoją szybkość.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis