MMA PLNajnowszeJan BłachowiczJan Błachowicz chętny na rewanż z Israelem Adesanyą i walkę o pas w wadze średniej!

Jan Błachowicz chętny na rewanż z Israelem Adesanyą i walkę o pas w wadze średniej!

Jan Błachowicz (29-9-1) postanowił zareagować po hitowym rewanżu Israela Adesanyi (24-2) z Alexem Pereirą (7-2). Polak zapewnił, że jest chętny na rewanżowe starcie z reprezentantem Nigerii. To nie koniec, bowiem ”Cieszyński Książę” zdradził, że jest gotowy na walkę… o pas w wadze średniej!

Błachowicz

Przypomnijmy, że reprezentant WCA Fight Team jest pierwszym pogromcą Adesnayi w mieszanych sztukach walki. Israel postanowił przenieść się do wagi wyżej i od razu zawalczył o tytuł. Do ich starcia doszło w marcu 2021 roku na gali UFC 259. Pojedynek dostarczył dużo emocji. Polak po 5-rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Od tego czasu Błachowicz stoczył trzy pojedynki, a Adesanya pięć.

Błachowicz zgłasza gotowość!

Jan Błachowicz (29-9-1) na twitterze wyraził zainteresowanie rewanżowym pojedynkiem z Israelem Adesanyą (24-2). Tym razem w stawce byłby pas w kategorii średniej.

Gratuluję udanego rewanżu Israel. Jeśli chcesz zawalczyć raz jeszcze to wiesz gdzie mnie znajdziesz. Tym razem o Twój pas wagi średniej.

Adesanya przerwał klątwę! Israel wystąpił na gali UFC 287, gdzie odzyskał tytuł w wadze średniej. Israel pod koniec drugiej odsłony znokautował Alexa Pereirę.

Zobacz także:

Wielka przemiana znanego polskiego pięściarza! Odszukał Boga i głosi Ewangelię! Co wy na to?

Łukasz Janik (28-4, 15 KO) to świetny przykład, że można wyjść z najciemniejszej doliny. Znany polski pięściarz mimo wielkich życiowych problemów wyszedł z tarapatów i kompletnie zmienił swoje życie. Pięściarz zapewnia, że odnalazł Boga – co spowodowało wielką zmianę. Aktualnie Janik głosi Ewangelię!

XTB KSW Colosseum 2: Szybki jak błyskawica! Parnasse w formie przed walką z Ziółkowskim! [WIDEO] Widzieliście?

Już trzeciego czerwca odbędzie się hitowa gala XTB KSW Colosseum 2. W tak zwanym co-main evencie zobaczymy wyczekiwaną walkę o pas w wadze lekkiej. Marian Ziółkowski (25-8-1) stanie do obrony pasa w starciu z mocnym Salahdine Parnasse (17-1). W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie z treningu Francuza, który zaprezentował swoją szybkość.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis