MMA PLFreak FightRafał Jackiewicz otwarty na walkę z dwoma kobietami! Jest jeden warunek!

Rafał Jackiewicz otwarty na walkę z dwoma kobietami! Jest jeden warunek!

Rafał Jackiewicz ma szalone pomysły! Doświadczony pięściarz w rozmowie z Michałem Cichym wyznał, że jest otwarty na walkę z dwoma kobietami bądź ”Lil Masti”, ale jest jeden ważny warunek. Jackiewicz będzie mógł bić tylko na tułów.

Jackiewicz

W ostatniej walce Rafała pojawiły się duże kontrowersje. Było to starcie na Rocky Boxing Night 10 w Kościerzynie. Jackiewicz po czwartej rundzie walki z Kevinem Gruchałą oznajmił trenerowi Krzysztofowi Drzazgowskiemu, że nie zamierza kontynuować walki. Powodem było ogromne zmęczenie. Trener nie wytrzymał – rzucił butelką wody i opuścił ring.

Jackiewicz: A potem możemy after party dokończyć!

Rafał Jackiewicz zaskoczył swoją propozycją. Doświadczony pięściarz jest otwarty na walkę z dwoma kobietami, lecz jest warunek.

Wczoraj piłem? Kurde po jednym piwie chyba napisałem (śmiech). Wiesz co po walce ”Lil Masti”, która walczyła z Ewką Brodnicką – zadeklarowała że następną walkę chciałaby stoczyć z mężczyzną. Ja z kolei też podłapałem ten temat i rzuciłem taką propozycję, że mogę zawalczyć z ”Lil Masti” właśnie tylko lewą ręką, tylko na tułów. Ona oczywiście wszystko na zasadach MMA, tam była cisza. Wczoraj gdzieś tam sobie przeglądałem i też dwie na jednego. Powiedziałem sobie czemu nie? Ja mogę bić tylko na schaby, nie kopie i żadnych innych uderzeń na głowę ani kopnięć. I one dwie na mnie, spoko. A potem możemy after party dokończyć (śmiech).  

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Ryszard Dąbrowski ponownie w więzieniu: Szczena pokutuje za swoje występki! Co teraz?

Ryszard Dąbrowski znów ma kłopoty! Dariusz Kosowski jeden z właścicieli MMA VIP wyjawił, że ”Szczena” ponownie został zatrzymany. Co ciekawe organizacja już miała pomysł na następne ciekawe zestawienie ”Szczeny”.

Lil Masti wysoko w rankingu polskiego MMA! Prześcignęła znane i cenione zawodniczki! Zaskoczeni?

Możecie być zaskoczeni! Aniela Bogusz po trzecim zawodowym zwycięstwie została doceniona. Popularna ”Lil Masti” znajduje się w pierwszej piętnastce najlepszych polskich zawodniczek według rankingu tapology.com.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis