MMA PLMMA-VIPRyszard Dąbrowski ponownie w więzieniu: Szczena pokutuje za swoje występki!

Ryszard Dąbrowski ponownie w więzieniu: Szczena pokutuje za swoje występki!

Ryszard Dąbrowski znów ma kłopoty! Dariusz Kosowski jeden z właścicieli MMA VIP wyjawił, że ”Szczena” ponownie został zatrzymany. Co ciekawe organizacja już miała pomysł na następne ciekawe zestawienie ”Szczeny”.

Szczena

”Szczena” wystąpił w walce wieczoru MMA VIP 3 w Częstochowie. Dąbrowski postanowił zaryzykować i w drugiej walce zmierzył się z bardziej doświadczonym – Marcinem Najmanem.

Dąbrowski nie był zestresowany i już od pierwszej sekundy ruszył z ciosami na ”El Testosterona”. Najman szybko obalił – zaczął wyprowadzać mocne uderzenia. Czwarty bądź piąty cios w parterze odciął prąd ”Szczenię”, a sędzia był zmuszony przerwać walkę.

Dąbrowski w więzieniu!

Ryszard Dąbrowski ponownie zatrzymany! Poinformował o tym Dariusz Kosowski (jeden z właścicieli MMA VIP) w rozmowie z portale MMA-bądź na bieżąco.

Chcieliśmy wystawić naszego zawodnika Ryszarda do walki z bardzo ciekawą osobą na następnej gali. Niestety Ryszard został zatrzymany. Teraz Ryszard pokutuje za swoje występki. Miejmy nadzieje, że bardzo szybko do nas wróci.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Jacek Murański Sensei: Jeszcze nie jestem zwycięzcą, ale już jestem niezwyciężony! Zaskoczeni?

Jacek Murański w specjalnie przygotowanym wywiadzie z MMA.PL przedstawił się widzom jako prawdziwy Sensei, który potrafi przemawiać do tłumów i robi to w taki sposób, że retoryki zazdroszczą mu najlepsi trenerzy mentalni w naszym kraju.

Okniński zdradził dlaczego zakończył współpracę z braćmi Oleksiejczuk: Leciutko palma odbiła! Widzieliście?

To nie koniec wpisów Mirosława Oknińskiego na facebooku. Uznany trener postanowił zdradzić, dlaczego zakończył współpracę z braćmi Oleksiejczuk. Jest to duże zaskoczenie, bo przecież Cezary i Michał zdobywali ostatnio znaczne sukcesy pod skrzydłami Oknińskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis