MMA PLNajnowszeARES FCRafał Haratyk ponownie zawalczy o pas ARES FC! Znamy datę i przeciwnika!

Rafał Haratyk ponownie zawalczy o pas ARES FC! Znamy datę i przeciwnika!

Powoli odsłania się karta walk gali Ares FC 16. W jednej z walk nasz rodak – Rafał Haratyk zawalczy o pas mistrza organizacji Ares FC w kategorii średniej. Jego rywalem będzie Brazylijczyk – Henrique Shiguemoto. Starcie to odbędzie się 23 czerwca w Paryżu.

“Polish Tank” walczył m.in dla FEN, Babilon MMA czy ACA. Obecnie jest zawodnikiem Ares FC. W organizacji Fight Exclusive Night stoczył jeden pojedynek. Miał on w marcu 2016 roku na gali FEN 11. Zmierzył się z Marcinem Naruszczką, z którym przegrał przez techniczny nokaut w 2 rundzie. Kolejna organizacji było Babilon MMA. Stoczył tam 4 pojedynki i żadnego nie przegrał. Debiut miał miejsce w grudniu 2017 na 2 edycji, gdzie jednogłośnie na punkty pokonał Łukasza Bieńkowskiego. W kolejnych starciach wygrywał z Johanem Rommingiem, Marcinem Naruszczką czy Maciejem Różańskim. Ze względu na dobre wyniki w Babilon MMA podpisał kontrakt z organizacją ACA

Dla organizacji ACA pierwszy pojedynek stoczył w sierpniu 2020 na 109 edycji, gdzie przez techniczny nokaut pokonał w 1 rundzie Piotra Strusa. W kolejnych walkach wygrał z Azamatem Bekojewem czy Witalijem Niemczinowem. W organizacji Ares FC stoczył jeden pojedynek. Miał on miejsce w styczniu 2023 podczas 11 edycji, gdzie w walce o tytuł przegrał przez poddanie w 5 rundzie z Abdoulem Abdouraguimovem.

Haratyk powraca!

Za pomocą mediów społecznościowych Rafał Haratyk ogłosił swoją kolejną walkę.

Henrique Shiguemoto to były mistrz Heat w kategorii średniej. Walczył dla Heat czy Lions FC. Obecnie jest zawodnikiem organizacji Ares FC. W organizacji Heat stoczył 9 pojedynków przegrywając tylko jeden. Zadebiutował w marcu 2011, gdzie wygrał z Ryo Takigawą. W kolejnych walkach pokonał takich zawodników jak m.in Derek Thornton, Hideto Tatsumi czy Hisaki Kato.

Pas mistrza organizacji Heat zdobył w marcu 2015 podczas 35 edycji. W walce o pas wygrał w 1 rundzie z Hisaki Kato. Tytułu bronił dwukrotnie. Pierwsza obrona miała miejsce w marcu 2016 roku na 37 edycji. Pokonał na niej w 1 rundzie Yousuke Sakashite. Druga i zarazem ostatnia obrona miała miejsce w 2017 roku podczas 39 edycji, gdzie w 2 rundzie pokonał Hideto Tatsumiego. Ostatni pojedynek stoczył w marcu 2022 na gali Ares FC 4. Pokonał na niej w 1 rundzie Pietro Penina.

Zobacz także:

Omielańczuk o walce Załęckiego: Tam nie ma kontuzji nogi tylko jest kontuzja i to mocna głowy! [WIDEO]

Daniel Omielańczuk w rozmowie z naszym portalem został zapytany o ostatnią galę High League 6, która odbyła się w Katowicach. Padło również pytanie o walkę Denisa ”Bad Boya” Załęckiego, który już w pierwszej odsłonie musiał uznać wyższość Pawła ”Tybori” Tyburskiego.

Beneil Dariush krytykuje Makhacheva: Powinien skupić się na swojej dywizji!

Gościem Submission Radio był Beneil Dariush. Podczas rozmowy skrytykował on zachowanie Islama Makhacheva, który po gali UFC 286 za pomocą mediów społecznościowych wyzywał do walki Leona Edwardsa.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis