MMA PLNajnowszeUFCBeneil Dariush krytykuje Makhacheva: Powinien skupić się na swojej dywizji!

Beneil Dariush krytykuje Makhacheva: Powinien skupić się na swojej dywizji!

Gościem Submission Radio był Beneil Dariush. Podczas rozmowy skrytykował on zachowanie Islama Makhacheva, który po gali UFC 286 za pomocą mediów społecznościowych wyzywał do walki Leona Edwardsa.

“Benny” to były mistrz Respect in the Cage w kategorii lekkiej. Walczył dla takich organizacji jak Respect in the Cage czy Samurai Pro Sports. Ze względu na dobre wyniki dostał angaż w Ultimate Fighting Championship. W jednej z największych organizacji na świecie stoczył 20 pojedynków, z których 15 wygrał 4 przegrał 1 zremisował. Zadebiutował w styczniu 2014 roku podczas UFC Fight Night w Duluth pokonując przez poddanie w 1 rundzie Amerykanina – Charliego Brennemana. W kolejnych potyczkach pokonał m.in Diego Ferreira, Darona Cruickshanka, Tony Fergusonem czy Mateusza Gamrota. Ma passę 8 wygranych pojedynków z rzędu. Ostatni pojedynek miał miejsce w październiku 2022 roku podczas UFC Fight Night w Abu Zabi, gdzie pokonał jednogłośnie na punkty naszego rodaka – Mateusza Gamrota.

Dariush o Makhachevie!

W rozmowie dla Submission Radio Beneil Dariusch postanowił wypowiedzieć się na temat Islama Makhacheva. Wspomniał też, że mistrz ma wiele jeszcze do zrobienia w kategorii lekkiej.

Nie rozumiem tego. Nie wiem co się dzieje z Islamem. Dlaczego? Może ciężko mu zrobić limit 70 kilogramów i myśli na zasadzie, że po prostu przejdzie do półśredniej. Nie czaję tego. Moim zdaniem powinien skupić się na swojej dywizji. Jest tutaj wielu dobrych zawodników. W mojej opinii może i najlepsza dywizja w UFC. Dlatego nie rozumiem dlaczego chce się przenieść do innej kategorii.

Zobacz także:

Jan Błachowicz gotowy na kolejny pojedynek! Były mistrz: Czas wracać do roboty!

Jan Błachowicz powrócił do treningów w klubie WCA i powiedział, że jest gotowy na kolejną walkę. Zgłosił już nawet termin walki tylko musi poczekać na odpowiedź ze strony federacji.

Były mistrz UFC, walczący ostatnio w PFL został wolnym agentem! Fabricio Werdum jest do wzięcia!

To nieco zaskakująca informacja! Były mistrz wagi ciężkiej UFC Fabricio Werdum został wolnym agentem. Brazylijczyk występował ostatnio w organizacji PFL.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis