MMA PLUFCRafael Fiziev wypada z UFC 272! Powodem choroba!

Rafael Fiziev wypada z UFC 272! Powodem choroba!

Kandydat na nową gwiazdę wagi lekkiej UFC Rafael Fiziev wypada z rozpiski gali UFC 272! W tym momencie amerykańska organizacja szuka zastępstwa dla pozostawionego bez rywala Rafaela Dos Anjosa.

Rafael Fiziev wypada z UFC 272

Powodem wypadnięcia Rosjanina z gali, która zaplanowana jest na najbliższy weekend był… pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa SARS-CoV-2.

Rafael Fiziev wypada z UFC 272

“Jestem zdruzgotany tym, że wypadam z tej walki. Miałem świetny obóz przygotowawczy, byłem gotowy do występu, przyleciałem z Tajlandii do Las Vegas tylko po to, by zachorować na COVID. Trzy dni leżę już z gorączką, bólem kości i kaszlem.” – napisał w oświadczeniu Fiziev.

Jego rywal Rafael Dos Anjos jest w stanie zaakceptować nowego rywala w krótkim czasie, tylko po to, by wystąpić finalnie w oktagonie.

Poniżej aktualna rozpiska gali UFC 272:

Walka wieczoru:
Colby Covington vs. Jorge Masvidal

Pozostałe:
Rafael dos Anjos vs. TBA
Edson Barboza vs. Bryce Mitchell
Kevin Holland vs. Alex Oliveira
Greg Hardy vs. Serghei Spivac
Jamie Mullarkey vs. Jalin Turner
Marina Rodriguez vs. Yan Xiaonan
Nicolae Negumereanu vs. Kennedy Nzechukwu
Mariya Agapova vs. Maryna Moroz
Brian Kelleher vs. Umar Nurmagomedov
Tim Elliott vs. Tagir Ulanbekov
Ludovit Klein vs. Devonte Smith
Dustin Jacoby vs. Michal Oleksiejczuk

Zobacz także:

KSW 68: Wojna na Ukrainie zbiera swoje żniwo! Musaev zdjęty z rozpiski! Dobra decyzja?

Hiobowych wieści ciąg dalszy. Shamil Musaev, czyli numer 1 rankingu kategorii półśredniej miał stoczyć swój pojedynek na najbliższej gali KSW 68. Wskutek sytuacji na naszym kontynencie pojedynek Rosjanina został odwołany.

High League publikuje ważne oświadczenie w sprawie rzekomych politycznych powiązań! Widzieliście?

Nie musieliśmy długo czekać na komentarz High League, która w mediach społecznościowych opublikowała oświadczenie. Freakowa organizacja odpowiedziała w sprawie rzekomych politycznych powiązań, bowiem coraz częściej w internecie pojawiają się takie informacje.

Jan Błachowicz odpowiada Stricklandowi, który sugerował Ukrainie poddanie się Rosji: Ich opór jest godny podziwu! Wolność!

Były mistrz wagi półciężkiej UFC Jan Błachowicz odpowiada zawodnikowi UFC – Seanowi Stricklandowi, który sugerował Ukrainie poddanie się Rosji i oddanie swojego terytorium teoretycznie silniejszemu najeźdźcy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis