MMA PLHighleagueHigh League publikuje ważne oświadczenie w sprawie rzekomych politycznych powiązań!

High League publikuje ważne oświadczenie w sprawie rzekomych politycznych powiązań!

Nie musieliśmy długo czekać na komentarz High League, która w mediach społecznościowych opublikowała oświadczenie. Freakowa organizacja odpowiedziała w sprawie rzekomych politycznych powiązań, bowiem coraz częściej w internecie pojawiają się takie informacje.

High

Ostatnia gala odbyła się piątego lutego w Tauron Arenie w Krakowie. W walce wieczoru doszło do wyczekiwanej walki Jarosława ”Pashy” Jarząbkowskiego, który w cage boxie zmierzył się z Michałem ”Owcą WK” Owczarzakiem. Nie zabrakło również emocji podczas pojedynku Alana Kwiecińskiego z Denisem Załęckim – obaj mieli do wyjaśnienia konflikt.

Jest oświadczenie!

Organizacja High League w mediach społecznościowych postanowiła opublikować oświadczenie.

Przypomnijmy, że parę dni temu mieliśmy również post w związku z panującą sytuacją na Ukrainę. Freakowa federacja solidaryzuje się z naszym sąsiadami.

Żądza władzy i ludzka chciwość po raz kolejny przekroczyły granice. Tym razem o swoją wolność walczyć musi Ukraina. Jako HIGH League ze wszystkich sił wspieramy naszych wschodnich sąsiadów. Zróbmy wszystko, aby Ukraińcy mogli cieszyć się normalnym życiem! Dołączmy do zbiórki i wesprzyjmy Ukrainę

Zobacz także:

Jest oficjalny trailer MMA VIP 4! Gala odbędzie się już w sobotę! Widzieliście?

Już w najbliższą sobotę w Warszawie odbędzie się czwarta edycja MMA VIP. Dzisiaj na YouTubie organizacji pojawił się trailer. Przypomnijmy, że freakowa federacja borykała się z dużymi problemami. Była wielokrotna zmiana lokalizacji oraz terminu. 

Zawodnik UFC o sytuacji na Ukrainie: Powinna paść na kolana i zostać Rosją! Przesadził?

Sean Strickland (25-3) znany jest ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi, ale wedle wielu internautów tym razem przesadził! Zawodnik UFC na twitterze postanowił skomentować sytuację na Ukrainie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis