MMA PLBoxdelFAME MMA: Boxdel zdradził kto będzie jego trenerem! To znana i ceniona postać!

FAME MMA: Boxdel zdradził kto będzie jego trenerem! To znana i ceniona postać!

Michał Baron za pomocą twittera poinformował, że przeprowadza się do Warszawy. To nie koniec, bowiem ”Boxdel” zdradził kto będzie przygotowywał go do następnego pojedynku. Będzie to ceniony trener, który niewątpliwe jest prekursorem MMA w naszym kraju.

Boxdel

Wszystko na to wskazuje, że w 2022 roku dojdzie do starcia włodarzy! O takim pojedynku mówi się już bardzo długo. Michał Baron skrzyżowałby rękawice z Wojciechem Golą – o czym wspomniano na specjalnej konferencji FAME MMA.

”Bodel” na wagę musi wnieść 100 kilogramów. W tej sytuacji wszystko zależy od Barona czy pojedynek z Wojciechem Golą dojdzie do skutku.

Okniński będzie trenerem Boxdela!

Michał Baron poprzez twittera poinformował, że do swojej następnej walki będzie przygotowywał się pod okiem Mirosława Oknińskiego. ”Boxdel” w swoim następnym starciu najprawdopodobniej zmierzy się z Wojciechem Golą.

Przeprowadzka do Warszawy – trener Mirek Okninski zadba żebym zayeahbal Gole, a ja zadbam o swój team.

Zobacz także:

Boxdel ostro o Pawle Jóźwiaku: Jest mega hipokrytą i go nienawidzę! Widzieliście?

Premierowa gala Prime Show MMA niespodziewanie odniosła olbrzymi sukces. Projekt miał wielu wrogów, jednak ostatecznie odbył się zgodnie z planem. Jednym z opozycjonistów był Michał „Boxdel” Baron, który nie ma najlepszych stosunków z założycielami nowego produktu.

Robert Pasut udawał Jacka Murańskiego, Mateusz zrobił z nim porządek: Jeszcze raz i widzimy się na Powązkach! Co wy na to?

Członek AbstrachujeTV Robert Pasut udawał Jacka Murańskiego podczas promowania swojej walki z “Japczanem”, do której dojdzie na nadchodzącej gali FAME 13. Ta cała parodia nie spodobała się synowi pana Jacka – Mateuszowi, który zrobił z Pasutem porządek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis