MMA PLKSWPudzianowski z problemami zdrowotnymi? “Organizm powiedział dość”

Pudzianowski z problemami zdrowotnymi? “Organizm powiedział dość”

Foto: Instagram/Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski (13-7, 1NC) jest jedną z głównych gwiazd zbliżającej się gali KSW 53. Na treningu zawodnikowi przydarzył się jednak incydent związany z jego samopoczuciem, choć jak sam zainteresowany zapewnia, nie jest to nic poważnego.

Pudzianowski wystąpi w jednej z głównych walk nadchodzącej imprezy Konfrontacji Sztuk Walki. Oficjalnie nie wiadomo, z kim “Pudzian” zmierzy się po raz kolejny, choć plotki mówią o tym, iż Polak zawalczy z Quentinem Domingosem (5-1).

Podczas ostatniego treningu 43-latek przeszedł jednak drobne kłopoty ze swoim organizmem. Mianowicie jedna z największych gwiazd KSW musiała przedwcześnie skończyć środowy sparing, gdyż jego organizm nie był w stanie poprawie funkcjonować. Taką informację za pomocą Instagrama podał sam fighter. Zdaniem Pudzianowskiego nie ma się jednak czym martwić, gdyż jest to chwilowa niedyspozycja, którą przechodził już nie raz.

Ciężko to idzie. To siódmy tydzień przygotowań taki, w którym są dwa treningi dziennie. Troszeczkę się już zatem hulało. Na sparingu miały być trzy, cztery rundy, a skończyło się na dwóch. Trzeba usprawnić poza sportowy tryb życia. Trzeba więcej dołożyć odnowy, witamin, dobrego jedzenia, bo przez pracę i treningi się to czasem rozmywa, a potem są tego efekty. Organizm powiedział dość, stop. Dla mnie to nie pierwszyzna, bywało tak już, gdy byłem strongmanem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Na dzis dość!!

Post udostępniony przez Mariusz Pudzianowski (@pudzianofficial)