Pudzianowski prezentuje formę przed walką z Erko Junem. “Potrafię mocno przy***lić”

Foto: Instagram/Mariusz Pudzianowski
Foto: Instagram/Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski (12-7, 1NC) będzie jedną z głównych gwiazd podczas zbliżającego się KSW 51 w Zagrzebiu. Na swoim profilu na Instagramie zawodnik pokazał fragment przygotowań do starcia, a także wstawił swoje zdjęcie z dość mocnym opisem dotyczącym swojej formy.

Dla “Pudziana” walka w Zagrzebiu stanowi szansę przerwania złej passy, jaką aktualnie fighter posiada. W ostatniej potyczce z powodu kontuzji były strongman musiał uznać wyższość Szymona Kołeckiego (7-1). Wcześniej z kolei 42-latek przegrał z Karolem Bedorfem (15-5).

Wydaje się, że w stolicy Chorwacji Pudzianowskiego czeka prostsze zadanie, gdyż stanie on naprzeciwko Erko Juna (3-0). Pojedynek szczególnie jest istotny dla Bośniaka. Pokonanie, bądź co bądź, doświadczonego zawodnika MMA będzie najcenniejszym zwycięstwem kulturysty, który może tym samym wzmocnić swoje nazwisko w KSW.

Pięciokrotny mistrz świata w strongman nie zamierza jednak sprzedać tanio skóry. Na instagramowym profilu Polaka pojawiły się niedawno dwa posty związane z jego przygotowaniami do walki. Na jednym z nich znajduje się zdjęcie sylwetki Mariusza, do którego dodano mocny wpis, sugerujący, iż “Pudzian” ciężko trenuje przed nadchodzącym sprawdzianem.

Drugi z opublikowanych postów jest z kolei materiałem wideo, na którym 42-latek podnosi walizki znane z jego poprzedniej profesji.

O tym, czy Pudzianowski odpowiednio przygotował się do walki, przekonamy się dziewiątego listopada, gdyż to właśnie wtedy odbędzie się gala KSW 51.