MMA PLNajnowszeMMA”Psychopata” wraca na odpowiednie tory po przegranej z Załęckim! Szybkie zwycięstwo Vaso!

”Psychopata” wraca na odpowiednie tory po przegranej z Załęckim! Szybkie zwycięstwo Vaso!

Vaso Bakocević (43-23-1) wraca na odpowiednie tory po ostatniej przegranej z Dawidem Załęckim. ”Psychopata” wystąpił w main evencie piątkowej gali Serbian Battle Championship 47 w Serbii. Vaso bez problemów zdemolował rywala już w pierwszej rundzie. Warto zaznaczyć, że w poprzednim roku Bakocević zapowiadał koniec kariery w MMA – jak widać szybko zmienił zdanie.

Bakocević

Bakocević w ostatnim czasie stoczył dwie walki w naszym kraju. 33-latek na zasadach boksu podczas MMA ATTACK 4 zmierzył się z Mateuszem Murańskim. Doświadczony zawodnik MMA po trzech rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Zdecydowanie gorzej było na gali High League 5, gdzie skrzyżował rękawice z Dawidem Załęckim. ”Crazy” wygrał w niecałe dwie minuty. Czarnogórzec padł na deski i było po wszystkim. Vaso przyjął sporo niskich kopnięć, a kiedy leżał na deskach wskazywał, że doznał kontuzji i nie był w stanie kontynuować walki.

Szybkie zwycięstwo!

Vaso Bakocević (43-23-1) ma za sobą kolejny pojedynek w mieszanych sztukach walki. ”Psychopata” wystąpił w walce wieczoru gali Serbian Battle Championship 47.

33-latek po niecałej minucie zastopował Davora Maticia (5-17) z Bośni i Hercegowiny.

Serbian Battle Championship – SBC #easymoney#teampsycho Pobjeda tehnickim nokautom u 1 rundi nakon 30tak sekundi borbe ✊

Posted by Vaso Bakocevic on Saturday, February 18, 2023

Zobacz także:

Artur Szpilka o Pudzianowskim: Nie chciałbym krytykować Mariusza, ale… Widzieliście?

Artur Szpilka w rozmowie z portalem mmarocks.pl wypowiedział się o Mariuszu Pudzianowksim. Niewykluczone, że jeszcze przed wakacjami dojdzie do hitowego starcia ”Szpili” z weteranem największej organizacji w naszym kraju. Szpilka zapewnia, że Pudzianowski w ciężkich sytuacji mocno panikuje.

Marcin Najman oficjalnie wydaje książkę! Wiemy, kiedy nastąpi premiera! Co wy na to?

Marcin Najman wspominał o tym wielokrotnie, a teraz staje się to faktem. ”El Testosteron” w mediach społecznościowych wyjawił, że w marcu pojawi się premiera jego książki pod tytułem ”Ojciec Chrzestny Polskich Freak Fightów”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis