MMA PLCiekawostkiCo zrobił sędzia w tej walce? Niecodzienne przerwanie na gali SBC 28 [WIDEO]

Co zrobił sędzia w tej walce? Niecodzienne przerwanie na gali SBC 28 [WIDEO]

Co zrobił sędzia w tej walce? Niecodzienne przerwanie oglądali fani, którzy śledzili wydarzenia na gali Serbian Battle Championship 28. Impreza odbyła się wczoraj, a w jednej z walk sędzia… wykazał się niecodziennym przerwaniem.

Co zrobił sędzia w tej walce

W MMA zdarzają się sytuacje wyjątkowe, albo takie, o których mówi szerokie grono obserwatorów. Jedną z takich własnie akcji oglądaliśmy na gali SBC 28.

Co zrobił sędzia w tej walce? Niecodzienne przerwanie na gali SBC 28

Chodzi o pojedynek Slavoljuba Miticia, który w pierwszej rundzie znokautował Adriana Radovanovica. Zwycięzca pojedynku świetnie skontrował atak superman-punchem i odgryzł się rywalowi całkowicie odłączając mu prąd.

Niecodzienne jednak jest przerwanie sędziego w tej walce. Arbiter klatkowy z pełną szybkością i siłą przerwał pojedynek, nie bacząc na to czy Miltić nadal atakuje znokautowanego przeciwnika.

Efekt był taki, że arbiter ochraniał przed ciosami… matę, a znokautowany Radovanovic leżał metr obok. Akcję, o której mowa można zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

EFM 3 – jak oglądać galę z Michałem Materlą w PPV?

Już dziś wieczorem pod Dortmundem odbędzie trzecia gala organizacji European Fight Masters. Wydarzenie będzie dostępne w systemie PPV.

Michał Materla przed EFM 3

Kontrowersyjny wpis zawodnika UFC po przegranej na Po raz pierwszy od 11 lat Materla wystąpi poza KSW. Zawodnik tłumaczy powody takiej decyzji.

Szpilka o walce z Oświecińskim w KSW: Jestem na nie, ale mógłbym mu z przyjemnością mordę obić

Artur Szpilka udzielił wywiadu naszemu portalowi w którym opowiada o emocjach związanych z najbliższą walką Michała Materli na gali EFM 3, planach na przyszłość, potencjalnej walce z Tomaszem Oświecińskim oraz potencjalnych występach w MMA.

Oskar Piechota walczy o przetrwanie w UFC! Trzymamy kciuki za Polaka!

To już dzisiaj! Oskar Piechota walczy o przetrwanie w UFC. “Imadło” dostał od UFC walkę ostatniej szansy. Czy ją wykorzysta?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis