MMA PLArchiwumKSWPrzynajmniej jedna gala KSW w PPV? Taki jest plan największej polskiej organizacji!

Przynajmniej jedna gala KSW w PPV? Taki jest plan największej polskiej organizacji!

Dość zaskakująca informacja. Jak się okazuje w przyszłości możemy spodziewać się, że największa organizacja w naszym kraju wróci do usługi PPV. Martin Lewandowski jeden z właścicieli KSW zapowiedział, że będzie to przynajmniej jedna gala rocznie. Dalej jednak polski gigant jest związany z Viaplay, gdzie będą transmitowane wydarzenia.

KSW

Najbliższa gala KSW 88 odbędzie się już w sobotę w Radomiu. Jest to naprawdę mocna sportowa karta. W main evencie zobaczymy zawodników publiczności. W kategorii piórkowej zapaśnik Daniel Rutkowski zmierzy się z Patrykiem Kaczmarczykiem, który należy do talentów młodego pokolenia. Kolejne zwycięstwo ”Rutka” mocno przybliży go do drugiej szansy mistrzowskiej w organizacji KSW.

W co-main evencie dojdzie do debiutu Piotra Kuberskiego. Reprezentant Ankosu Poznań skrzyżuje rękawice z Bartoszem Leśko.

Lewandowski zabiera głos!

Martin Lewandowski w rozmowie z portalem mmarocks.pl wyjawił, że organizacja KSW może w niedalekiej przyszłości wrócić do usługi PPV. Będzie to przynajmniej jedna gala rocznie. 

Nie, słuchaj jest jeden pomysł na to, żeby wprowadzić przynajmniej jedną galę w systemie PPV i to jest jedyny wybryk, że tak powiem. Chociaż może to złe słowo (śmiech), teraz będą konotacje, ale to, że wrócimy do tego… To też chciałbym państwu przypomnieć, że PPV sportowe mam wrażenie – że KSW było w ogóle pierwszym tym motorem, który edukował ludzi czym jest to PPV. Zostajemy Viaplay, nie jest to żadna tajemnica, bo to czasem jest poddawane… jakaś informacja wyciekła z biura Viaplay w niekontrolowany sposób. Nie. Oni poszli na prezentację do swoich udziałowców i mediów i powiedzieli o tym oficjalnie całego świata. My po prostu jako rynek nie byliśmy wcześniej wystarczająco dobrze do tego tematu przygotowani. Natomiast to jest oficjalna informacja Viaplay – nie sprawdza się cały system serwis tutaj w Polsce. W tym sensie się nie sprawdza, że nie ma takich oczekiwań jakich oni założyli. Sport bije rekordy oglądalności jeżeli chodzi o ten segment natomiast pozostałe rzeczy jak seriale, filmy przegrywają z konkurencją. Podjęli decyzje strategiczną – z czasem jaki to będzie oni określą.

Cała rozmowa poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis