MMA PLNajnowszeONE ChampionshipPrzyjął 85 czystych lowkicków, ale walczył do samego końca! Niesamowita walka na One 165! [WIDEO]

Przyjął 85 czystych lowkicków, ale walczył do samego końca! Niesamowita walka na One 165! [WIDEO]

W niedzielę w Japonii, a dokładnie w Tokio odbyła się gala One 165. W main evencie tytuł wagi muszej obronił Superlek Kiatmuu9, który po kapitalnej 5-rundowej ringowej wojnie pokonał zawodnika publiczności – Takeru Segawa. Japończyk pokazał niesamowity charakter i serce do walki, bowiem przyjął 85 czystych niskich kopnięć, ale nie zamierzał się poddać i szukał do samego końca zwrotu w pojedynku. 

One

W karcie zobaczyliśmy jedenaście pojedynków – w różnych formułach. Legendarny Shinya Aoki ostatecznie zmierzył się z Johnym Linekerem, który w ostatniej chwili zastąpił Sage’a Northcutta. Japończyk szybko, bo po trzech minutach poddał byłego zawodnika UFC. 

Kolejne ważne zwycięstwo zaliczył chociażby utytułowany grappler Garry Tonon, który już pod koniec pierwszej odsłony poddał byłego mistrza Martina Nguyena. 

Niesamowita walka!

To są wojownicy z krwi i kości! W main evencie Superlek Kiatmuu9 po 5-rundowej wojnie pokonał Takeru Segawe. Japończyk pokazał ogromne serce do walki i nieustępliwość.

Sagawa przyjął 85 niskich kopnięć, ale nie zamierzał się poddawać i szukał cały czas swojej szansy.

Superlek to utytułowany zawodnik. Jest byłym mistrzem Lumpinne Stadum w dwóch wagach czy chociażby byłym mistrzem świata WBC w boksie tajskim w kategorii super piórkowej.

เดินไม่ได้หลายวันเลย

Posted by Petchtanong Petchfergus on Sunday, January 28, 2024

แบบนี้ต้องกินยาระดมพลกี่ขวดครับ สอบถามผู้รู้😂🥇🙏หัวใจซามูไรของแท้ สู้ยันตาย

Posted by Petchtanong Petchfergus on Monday, January 29, 2024

Oto fragmenty z wspomnianego pojedynku:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis