MMA PLNajnowszeCiekawostkiPrzerażający efekt slapfightingu! Grymas bólu długo zostanie na jego twarzy [WIDEO]

Przerażający efekt slapfightingu! Grymas bólu długo zostanie na jego twarzy [WIDEO]

O walkach na liście czyli tak zwanym slapfightingu krążą różne opinie na świecie. Nie brakuje jednak chętnych do uprawiania tego rodzaju rozrywki sportowej. Dzisiaj jednak zaprezentujemy Wam przerażający efekt slapfightingu w postaci nienaturalnie wygiętej twarzy zawodnika, u którego grymas bólu zostanie na długo.

Przerażający efekt slapfightingu

W przeddzień debiutu Dany White’a w tego typu show, na Twitterze pojawił się filmik przypominający jak ciężkiej skutki może mieć walka na lepce/liście.

Przerażający efekt slapfightingu!

Rzecz miała miejsce podczas gali RXF Slap Fighting, gdzie twitterowicz @Matysek88 zaprezentował obserwującym finał turnieju, w którym udział brał Sorim Comsa. To zawodnik, który najmocniej ucierpiał na turnieju, ale mimo to doszedł do jego finału.

W finałowej potyczce widać, jego opuchniętą twarz i krwawienie z ucha, które były skutkiem ciosów rywala.

https://twitter.com/Matysek88/status/1615093205279678470

Co ciekawe, Comsa ostatecznie wygrał turniej RXF Slap Fighting i zdobył pas mistrzowski, ale na załączonym niżej obrazku widać, że nie potrafił wyrazić swojej radości z jego zdobycia:

Zobacz także:

Szpilka potwierdza walkę z Pudzianowskim! Znamy potencjalny termin hitowej walki! Widzieliście?

To się dzieje! Artur Szpilka na kanale ”Klatka po Klatce” potwierdził, że akceptuje propozycję walki z Mariuszem Pudzianowskim. ”Szpila” podał również wstępny termin, w którym może dojść do starcia z weteranem KSW. Trzeba przyznać, że o takim zestawieniu mówiło się od samego początku, gdy Artur podpisał kontrakt z największą organizacją w naszym kraju.

Krzysztof Zimnoch mocno zaczepia Artura Szpilkę: Jesteś słaby! Idę po Ciebie! Co wy na to?

To nie koniec konfliktu na linii Szpilka-Zimnoch? Wszystko na to wskazuje po ostatniej wypowiedzi Krzysztofa Zimnocha. 39-latek postanowił skrytykować swojego niedoszłego przeciwnika i zapewnił, że ”idzie po Artura”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis