MMA PLEFM SHOWNorman ParkePRIME SHOW MMA: ”Stormin” jest poirytowany! Parke twierdzi, że nie dostał wypłaty!

PRIME SHOW MMA: ”Stormin” jest poirytowany! Parke twierdzi, że nie dostał wypłaty!

To nie koniec! Norman Parke (30-7-1) na insta stories twierdzi, że nie dostał pieniędzy za ostatni pojedynek w PRIME SHOW MMA. ”Stormin” wystąpił w main evencie 2 edycji w Gdyni, gdzie doszło do pro sportowego zestawienia z Grzegorzem Szulakowskim.

Parke

To jest intensywny rok w wykonaniu ”Stormina”. Start z Grzegorzem Szulakowskim jest jego trzecią walką w tym roku. Parke wystąpił w main evencie PRIME SHOW MMA 2 w Gdyni. Parke po 3-rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Norman w FAME MMA zaś przed czasem pokonał Piotra Szeligę i Popka Monstera.

Co teraz? W PRIME SHOW MMA pojawiło się potencjalne zestawienie z Pawłem ”Tyborim” Tyburskim.

Norman Parke: Zapłacili dla tego krętacza menadżera!

Gdzie stoczy kolejny pojedynek Norman Parke? Nie będzie, to łatwy temat po ostatnim wpisie ”Stormina” w mediach społecznościowych. Parke twierdzi, że nie dostał pieniędzy za ostatni pojedynek.

Czekałem 7 tygodni i Prime MMA nie wypłaciło mi mojej należności, zapłacili dla tego krętacza menadżera po tym wszystkim co zrobili, żeby mnie zabrać z FAME MMA żeby podpisać kontrakt…


Zobacz także:

Krzysztof Rozpara o sprzedaży PPV na FAME MMA 15. Zdradza czy pobili rekord! Widzieliście?

Jeden ze współwłaścicieli organizacji FAME MMA – Krzysztof Rozpara zdradza jak poszła sprzedaż PPV na ostatnią galę polskiego freakowego giganta – FAME MMA 15.

Cormier stawia Polaka na 3 miejsce. White reaguje: Rebeastie może być numerem jeden! Co wy na to?

Dana White również podczas konferencji w superlatywach wypowiedział się o naszym reprezentancie Mateuszu Rębeckim (16-1). Prezydent UFC postanowił zareagować i wspomniał o Danielu Cormierze (22-3).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis