MMA PLDana WhiteCormier stawia Polaka na 3 miejsce. White reaguje: Rebeastie może być numerem jeden!

Cormier stawia Polaka na 3 miejsce. White reaguje: Rebeastie może być numerem jeden!

Dana White również podczas konferencji w superlatywach wypowiedział się o naszym reprezentancie Mateuszu Rębeckim (16-1). Prezydent UFC postanowił zareagować i wspomniał o Danielu Cormierze (22-3).

Rębecki

”Chińczyk” spełnił marzenie – swoim startem w Conteder Series zapewnił sobie kontrakt w największej organizacji na świecie. Podopieczny Piotra Bagińskiego w Las Vegas pokazał się z jakże efektownej strony. Rębecki po trzech minutach i pięciu sekundach poddał Rodrigo Lidio.

Wcześniej Rębecki dzierżył pas Fight Exclusive Night, gdzie coraz ciężej było o pretendenta, który sprawi ”Chińczykowi” problemy. Mateusz ostatni start w Polsce odnotował na gali FEN 37 we Wrocławiu. Po pełnych 5-rundach pokonał jednogłośną decyzją sędziów twardego Arkadiy Osipyana.

Dana White reaguje!

Dana White w bardzo pochlebnych słowach wypowiedział się o Mateuszu Rębeckim i ogłosił, że nasz reprezentant wywalczył kontrakt z UFC.

Mój pseudonim dla tego gościa to ”Rebeastie”. Ten zawodnik jest absolutną bestią. Silny, niezwykły skur***yn. Udusić rywala tak jak on to zrobił, slam, Rodrigo ważył dzisiaj zapewne 180 funtów. Świetnie będzie oglądało się tego gościa, jestem bardzo podekscytowany jego przyszłością w UFC. Chodź tutaj!

To nie koniec, bowiem Prezydent UFC postanowił odpowiedzieć byłemu mistrzowi. White uważa, że ”Chińczyk” może być najlepszym zawodnikiem tego sezonu. Daniel Cormier wskazał zaś dwóch innych zawodników (Sedriquesa Dumasa i Blake’a Bildera) wyżej niż Rębecki – z czym nie zgadza się White.

Jeśli popatrzeć na aktualny sezon i potencjał, to Rebeastie może być numerem jeden. Patrzę na Cormiera, jak tworzy ten swój power ranking i nie uwzględnia tego gościa? Cormier…

Tłumaczył Bartłomiej Stachura z portalu lowking.pl

Zobacz także:

Mateusz Rębecki pali się do debiutu w UFC: Mogę zacząć przygotowywać się już teraz [WIDEO] Widzieliście?

Kolejny Polak w UFC – Mateusz Rębecki pali się do debiutu w największej organizacji MMA na świecie! “Chińczyk” zdobył kontrakt ze światowym gigantem dzięki zwycięstwu, jakie odniósł w najnowszym odcinku “Dana White’s Contender Series”.

Szalony Reporter kwestionuje kontuzję Jacka Murańskiego na FAME 15: Co ty masz ku**a złamane oszuście? [WIDEO]

Szalony Reporter miał wystąpić na gali FAME MMA 15, gdzie zestawiano go w rzymskiej klatce z Jackiem Murańskim. Do tej walki jednak nie doszło z powodu kontuzji “Murana” i decyzji organizatorów, którzy nie dopuścili go do tej konfrontacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis