MMA PLNajnowszeFAME MMAKrzysztof Rozpara o sprzedaży PPV na FAME MMA 15. Zdradza czy pobili rekord!

Krzysztof Rozpara o sprzedaży PPV na FAME MMA 15. Zdradza czy pobili rekord!

Jeden ze współwłaścicieli organizacji FAME MMA – Krzysztof Rozpara zdradza jak poszła sprzedaż PPV na ostatnią galę polskiego freakowego giganta – FAME MMA 15.

PPV na FAME MMA 15

Wspomniana impreza odbyła się w miniony weekend w Łodzi. Co ciekawe, była to gala piątkowa i zapowiadana była jako huczne zakończenie wakacji 2022.

I huczne faktycznie było. Kibice zgromadzeni w Atlas Arenie i w setkach tysięcy przed telewizorami oglądali walki m.in. Lil Masti z Linkimaster, Xayoo z Konopskyym czy starcia Murańskich z Arkadiuszem Tańculą. Te i wiele innych walk przełożyły się na dobre wyniki sprzedażowe.

Krzysztof Rozpara o sprzedaży PPV na FAME MMA 15. Zdradza czy pobili rekord!

Jeden z właścicieli FAME MMA – Krzysztof Rozpara przyznał, że sprzedaż PPV na galę FAME 15 była… drugą najlepszą sprzedażą PPV w historii tej organizacji:

“Gala FAME 15 była dla nas dużym wyzwaniem. Nie ukrywam, że mieliśmy pewne obawy dotyczące sprzedaży PPV. Był to ostatni weekend wakacji a pogoda sprzyjała plenerowym aktywnościom. Dodatkowo w tym samym czasie odbywało się wiele innych wydarzeń – np. mecze mistrzostw świata w siatkówce czy duży festiwal hip hopowy. FAME 15 dostarczyło kibicom tego co najlepsze. Były udane debiuty, wielkie rewanże, niespodziewane zwroty akcji i dużo, dużo emocji. Organizacyjnie wszystko działało jak w szwajcarskim zegarku. No i oczywiście “last but not least” – jesteśmy więcej niż zadowoleni z liczby sprzedanych PPV. Jeszcze spływają do nas dane, ale mogę zdradzić, że będzie to prawdopodobnie drugi najlepszy wynik sprzedażowy w historii FAME.”

Dokładne liczby nie padają, ale jak myślicie – jakich liczb należy się w tym temacie spodziewać?

Zobacz także:

Mateusz Rębecki pali się do debiutu w UFC: Mogę zacząć przygotowywać się już teraz [WIDEO] Widzieliście?

Kolejny Polak w UFC – Mateusz Rębecki pali się do debiutu w największej organizacji MMA na świecie! “Chińczyk” zdobył kontrakt ze światowym gigantem dzięki zwycięstwu, jakie odniósł w najnowszym odcinku “Dana White’s Contender Series”.

Szalony Reporter kwestionuje kontuzję Jacka Murańskiego na FAME 15: Co ty masz ku**a złamane oszuście? [WIDEO]

Szalony Reporter miał wystąpić na gali FAME MMA 15, gdzie zestawiano go w rzymskiej klatce z Jackiem Murańskim. Do tej walki jednak nie doszło z powodu kontuzji “Murana” i decyzji organizatorów, którzy nie dopuścili go do tej konfrontacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis