MMA PLPrime Show MMAPRIME SHOW MMA 2: Wątroba nie wytrzymała! Adam Soroko przegrywa z Pawłem Tyburskim w pierwszej rundzie

PRIME SHOW MMA 2: Wątroba nie wytrzymała! Adam Soroko przegrywa z Pawłem Tyburskim w pierwszej rundzie

W kolejnej walce gali PRIME Show MMA 2 kibice zobaczyli gorąco zapowiadające się starcie między Pawłem Tyburskim a Adamem Soroko. Pojedynek ten jeszcze przed jego stoczeniem podzielił kibiców sportów walki w Polsce.

Tyburski

Pojedynek ten odbył się na zasadach K-1 w małych rękawicach.

Starcie to zakończyło się już w pierwszej rundzie, kiedy Tyburski po mocnych lowkickach zaskoczył Soroko uderzeniem na wątrobę. Soroko padł na matę, miał kilka sekund na dojście do siebie, ale nie wrócił już do swojej formy sprzed tego ciosu. Tybori trzykrotnie obił Soroko wątrobę, Soroko za każdym razem padł na matę i sędzia musiał ten pojedynek przegrać.

Zdecydowana wygrana Pawła Tyburskiego na PRIME Show MMA 2!

Zobacz także:

Bigfoot Silva znokautowany przez Datsika! Były zawodnik UFC przegrywa częściej niż… Daro Lew! Widzieliście?

Antonio “Bigfoot” Silva i jego występy w sportach walki to ostatnio nie są dobre pomysły. Brazylijczyk, który w przeszłości walczył o pas mistrzowski wagi ciężkiej UFC zanotował dziesiątą porażkę z rzędu.

Marcin Wrzosek polizał klapka Normana Parke’a! Załatwił sobie walkę z nim na PRIME MMA 3?

Marcin Wrzosek polizał klapka należącego do Normana Parke’a, czym mógł załatwić sobie walkę z Irlandczykiem z Północy na następnej gali organizacji PRIME Show MMA! Akcja z lizaniem klapka do wymóg, jaki stawia Parke.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis