MMA PLMarcin WrzosekMarcin Wrzosek polizał klapka Normana Parke’a! Załatwił sobie walkę z nim na PRIME MMA 3?

Marcin Wrzosek polizał klapka Normana Parke’a! Załatwił sobie walkę z nim na PRIME MMA 3?

Marcin Wrzosek polizał klapka należącego do Normana Parke’a, czym mógł załatwić sobie walkę z Irlandczykiem z Północy na następnej gali organizacji PRIME Show MMA! Akcja z lizaniem klapka do wymóg, jaki stawia Parke.

Marcin Wrzosek polizał klapka

Oczywiście tego wymogu formalnie nie postawił Wrzoskowi, a Pawłowi Tyburskiemu, który także zabiega o walkę z Irlandczykiem. Więcej o tamtej akcji z klapkiem pisaliśmy TUTAJ -> Parke zgodzi się na walkę z Tyburskim jak ten… poliże mu buta: W ten sposób uciekasz!

Marcin Wrzosek polizał klapka Normana Parke’a!

Czego nie zrobił Tyburski, to w żartach zrobił Marcin Wrzosek. Polski Zombie w swoich mediach społecznościowych zamieścił film, w którym spełnia warunek Parke’a, liże klapka i liczy na walkę z Irlandczykiem:

Co ciekawe, byłby to rewanż między Parkiem a Wrzoskiem. Ich pierwsza walka odbyła się na gali… KSW 50 w Wielkiej Brytanii we wrześniu 2019 roku. Było to starcie o pas mistrzowski wagi lekkiej.

Pojedynek tamten był bardzo wyrównany i trwał pełne pięć rund. Po ich upływie sędziowie niejednogłośnie wskazali wygraną Normana Parka i od tamtej pory Wrzosek poluje na rewanż z tym zawodnikiem.

Czy do tego rewanżu dojdzie w PRIME Show MMA?

Zobacz także:

Bójka za kulisami PRIME MMA! Ochroniarz ”Oszusta z Tindera” pobił się z Bombą! [WIDEO] Widzieliście?

Dymy nie tylko na ważeniu. Jak się okazało tuż po ceremonii ważenia doszło do kolejnej konfrontacji pomiędzy Pawłem Bombą, a Piotrem Kałuskim. Ochroniarz ”Oszusta z Tindera” był zdecydowany!

Utytułowany zawodnik K-1 chciał uspokoić Bombę i go poddusił: To nie rób afer! [WIDEO] Co wy na to?

Kolejna awantura związana z Pawłem Bombą! ”Scarface” pojawił się na dzisiejszej ceremonii ważenia przed galą PRIME SHOW MMA 2 w Gdyni. Zawodnik High League postanowił pojawić się na scenie i zaatakować Piotra Kałuskiego, z którym od dłuższego czasu ma konflikt.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis