MMA PLEFM SHOWNorman ParkePRIME SHOW MMA 2: Nie dojdzie do walki Normana Parke w Gdyni! 

PRIME SHOW MMA 2: Nie dojdzie do walki Normana Parke w Gdyni! 

To nie jest dobra informacja przed galą PRIME SHOW MMA 2, która dziewiątego lipca odbędzie się w Gdyni. Norman Parke ostatecznie nie wystąpi na nadchodzącym freakowym wydarzeniu. ”Stormin” na insta stories poinformował fanów, że nie zawalczy. Podał też powód.

Parke

W Tauron Arenie doszło do wyczekiwanego starcia Parke z Piotrem Szeligą. Walka zapewniła sporo emocji. Mimo wszystko była to pełna dominacja. Już w pierwszej rundzie ”Szeli” był na deskach. Parke był zdecydowanie szybszy i celniejszy. Szeliga miał mocne zrywy, ale wydawało się, że to nie robi wrażenia na Parke. W drugiej rundzie Norman szybko zdobył sprowadzenie i zza plecami zbombardował rywala.

Sami zobaczcie jak to wyglądało:

Norman Parke nie wystąpi w Gdyni!

Norman Parke (29-7-1) nie wróci tak szybko do klatki jak zapowiadano. ”Stormin” na insta stories zdradził, że doznał kontuzji, która wyklucza go z walki na PRIME SHOW MMA 2 w Gdyni.

Cześć, nie będę w stanie zawalczyć w lipcu na PRIME SHOW MMA. Mam kontuzję ręki, która wynikła z mojej ostatniej walki w FAME MMA..

Przypomnijmy, że po ogłoszeniu walki Normana w PRIME pojawiło się sporo dyskusji. Organizacja twierdziła, że ”Stormin” podpisał kontrakt z nimi na parę pojedynków. FAME MMA szybko odpowiedziało i zapewniło, że Parke jest tylko na wypożyczeniu.

Dziennikarz naszej redakcji Adam Lewicki skontaktował się z menedżerem Marcinem Prymkiem. Okazało się, że ”Stormin” ma podpisany kontrakt w obu organizacjach.

Póki co skupiamy się na walce z nadchodzącym rywalem. Podpisaliśmy nową umowę z FAME MMA, ale jesteśmy związani także z PRIME MMA SHOW. Zamierzamy respektować zapisy w obu kontraktach. Nie ingerujemy w medialne potyczki pomiędzy federacjami. Bardzo cieszymy się, że mamy możliwość toczenia pojedynków w FAME oraz PRIME. Dla mnie jako menedżera najważniejsze jest, aby mój zawodnik był usatysfakcjonowany z nadchodzących walk i przede wszystkim idących za tym zarobków.

Zobacz także:

Ferrari o High League: Zabawne jest to, że na dwóch galach byłem tam największą gwiazdą! Zaskoczeni?

Amadeusz Roślik na insta stories zdradził, że nie pojawi się na sobotniej gali High League 3 w Ergo Arenie. ”Ferrari” zapewnia, że włodarze obu federacji poprosili go, aby nie przyjeżdżał i nie robił dymów. Przypomnijmy, że w ostatnich dniach Roślik ma mocny konflikt z Pawłem Bombą czyli ex Kamili ”Zusje” Smoguleckiej.

Alan Kwieciński z przesłaniem na konferencji High League 3: Słowo frajer żeby nie było używane! Co wy na to?

Alan Kwieciński już w najbliższą sobotę stoczy ważny pojedynek na High League 3 w Ergo Arenie. W formule K-1 w małych rękawicach zmierzy się z Dawidem Załęckim. ”Alanik” podkreśla, że nie ma presji, bowiem nic nie musi nikomu udowadniać. Warto podkreślić, że jest to jego czwarty pojedynek w tym roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis