MMA PLHighleagueAlan Kwieciński z przesłaniem na konferencji High League 3: Słowo frajer żeby nie było używane!

Alan Kwieciński z przesłaniem na konferencji High League 3: Słowo frajer żeby nie było używane!

Alan Kwieciński już w najbliższą sobotę stoczy ważny pojedynek na High League 3 w Ergo Arenie. W formule K-1 w małych rękawicach zmierzy się z Dawidem Załęckim. ”Alanik” podkreśla, że nie ma presji, bowiem nic nie musi nikomu udowadniać. Warto podkreślić, że jest to jego czwarty pojedynek w tym roku.

Kwieciński

Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” zaznaczył, że nigdy w jego życiu się nie przelewało, ale ma ważny cel. Chciałby w tym roku uzbierać na upragnione mieszkanie. Trzeba przyznać, że z takim tempem walk wydaje się, to bardzo realne.

Kwieciński ostatni pojedynek odnotował na FAME MMA 14 w Krakowie, gdzie miał do wyjaśnienia konflikt z Mateuszem Murańskim. Pojedynek dostarczył sporo emocji. Warto zaznaczyć, że ”Alanik” w drugiej rundzie był na deskach, lecz Murański nie wykorzystał okazji. Ostatecznie Mateusz wygrał niejednogłośną decyzją sędziów.

Kwieciński: To jest coraz bardziej powszechne wśród młodzieży!

Alan Kwieciński w pewnym momencie na konferencji High League 3.

Przepraszam, że przerwę. O jedno was proszę tak jak było ostatnio na jednej z konferencji. Słowo frajer, żeby nie było używane, to jest coraz bardziej powszechne wśród młodzieży. To jest wyjątkowe słowo, którego nie można mówić od tak chyba, że ktoś zasługuje. Zachowanie frajerskie to jest całkowicie co innego. Jakbyście mogli nie używać tego słowa dobrze?

Cała sytuacja poniżej:

Karta walk:
Alberto Simao vs Marcin Dubiel
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa “Kleo” Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
Extrafight K-1: Alan “Alanik” Kwieciński vs Dawid “Crazy” Załęcki
Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
Mateusz “Tarzan” Leśniak vs Paweł “Scarface” Bomba
Przemysław “Kolar” Kolarczyk vs Alan “Alan Człowieku” Godziński

Zobacz także:

Okniński komentuje walkę Pudziana i nawołuje do rewanżu z Kołeckim! Co wy na to?

Mirosław Okniński postanowił zabrać głos w mediach społecznościowych po kapitalnym zwycięstwie Mariusza Pudzianowskiego (17-7). 45-latek już w pierwszej rundzie znokautował Michała Materlę (31-9). Prekursor MMA ma już nawet pomysł – kto mógłby być kolejnym przeciwnikiem Pudzianowskiego. Trener wskazał swojego podopiecznego Szymona Kołeckiego (10-1). Czy w przyszłości dojdzie do rewanżu tego nie można wykluczyć?

Michał Kita z mocnym przesłaniem po KSW 70: Zrozumcie pseudo znawcy! Widzieliście?

Michał Kita (21-14-1) z ostrym przesłaniem w mediach społecznościowych. ”Masakra” apelował do ekspertów, dziennikarzy i znawców po gali KSW 70, która wczoraj odbyła się w Łodzi. Trzeba przyznać, że podczas tego wydarzenia nie brakowało niespodzianek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis