MMA PLFerrariFerrari o High League: Zabawne jest to, że na dwóch galach byłem tam największą gwiazdą!

Ferrari o High League: Zabawne jest to, że na dwóch galach byłem tam największą gwiazdą!

Amadeusz Roślik na insta stories zdradził, że nie pojawi się na sobotniej gali High League 3 w Ergo Arenie. ”Ferrari” zapewnia, że włodarze obu federacji poprosili go, aby nie przyjeżdżał i nie robił dymów. Przypomnijmy, że w ostatnich dniach Roślik ma mocny konflikt z Pawłem Bombą czyli ex Kamili ”Zusje” Smoguleckiej.

Ferrari

Paweł podczas ”rundek” postanowił wypowiedzieć się o zawodniku FAME MMA.

Nie groziłem Ferrariemu tylko dostałem wiadomość od Zusje, żeby przyjechać na lajva, którego nagrywają. Przyjechałem, a Ferrari zamiast otworzyć drzwi to poprosił recepcję, żeby zadzwonili na policję, więc pozdrowienia Ferrari. Widzimy się i tak (śmiech). Tak zrobił. Najpierw przyszedłem ja, on był z kolegą i nie otworzył drzwi. Zadzwonili na recepcję, recepcja powiedziała że wezwie policję. Poszedłem sobie. Potem przyszło paru innych chłopaków pukali też/wołali, też zostali pogonieni przez policję, która została wezwana na prośbę tego otóż prawilnego człowieka. Mordo zastanów się kto mi wysłał numer pokoju z tej trójki, kto chciał żebym tam przyszedł, bo przecież znikąd się tam nie znalazłem (…) Frajer, frajer bo się wje*ał jak śliwka w kompot, nie zdaje sobie sprawy co zrobił. Tyle. 

Okazało się, że Roślik był pod studiem, gdzie napluł i położył nogę na masce samochodu Bomby. Paweł w rozmowie z naszym portalem podsumował zachowanie ”Ferrariego”.

Chciał wejść do studia? Nie rozśmieszaj mnie. Jakby chciał wejść do studia, to by wyszedł z pod łóżka jak pukałem sam do drzwi w pokoju, którym był. Przyszedł do studia, kiedy miałem nagrywanego lajva, pod studio z 10 kolegami i tak by Ci nie pomogli jakbym wyszedł. Przekonasz się o tym. Absurd, dzieciak… napluł mi na samochód, dotknął nogą. Taką samą nogą nadepnę Ci na głowę.     

Ferrari nie pojawi się w Ergo Arenie!

Amadeusz Roślik na insta stories poinformował, że nie pojawi się na najbliższej gali High League 3.

Powolutku coś tam wracam do formy, pobiegane. Zabawne jest to, że konkurencja robi już trzecią galę, dokładnie trzecią, a na dwóch galach byłem tam największą gwiazdą. W sumie na jedynce to im nawet wypromowałem, bo akcja z wykładziną miała ponad 12 milionów wyświetleń. Włodarze obu federacji poprosili mnie o to, żebym nie przyjeżdżał i nie robił dymów. Oczywiście to uszanowałem i nie chciałem też Zusje robić przykrości. To by było na tyle.    

Całe wideo poniżej:

Posted by Freak Fight on Tuesday, May 31, 2022

Karta walk:
Alberto Simao vs Marcin Dubiel
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa “Kleo” Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
Extrafight K-1: Alan “Alanik” Kwieciński vs Dawid “Crazy” Załęcki
Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
Mateusz “Tarzan” Leśniak vs Paweł “Scarface” Bomba
Przemysław “Kolar” Kolarczyk vs Alan “Alan Człowieku” Godziński

Zobacz także:

Kubiszyn postanowił przeprosić Denisa i wyciągnął rękę! Załęcki: Ja już mu nie podam dożywotnie! Widzieliście?

Podczas drugiej konferencji High League 3 nie brakowało mocnych słów. Doszło na niej do kolejnej konfrontacji słownej pomiędzy Mateuszem Kubiszynem, a Denisem Załęckim. ”Don Diego” w pewnym momencie postanowił przeprosić i wyciągnął rękę do ”Bad Boya”.

Piotr Szeliga po wygranej Pudziana: Nie ma niezniszczalnych ludzi, są tylko źle trafieni! Widzieliście?

Piotr Szeliga na insta stories odpowiadał na pytania kibiców. ”Szeli” został oczywiście zapytany o wielkie zwycięstwo Mariusza Pudzianowskiego (17-7), który w sobotę już w pierwszej rundzie znokautował Michała Materle (31-9).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis