MMA PLPrime Show MMAPRIME SHOW MMA 2: Bagietka chciał zrobić remont z twarzy Pacia, ale ostatecznie go udusił w pierwszej rundzie

PRIME SHOW MMA 2: Bagietka chciał zrobić remont z twarzy Pacia, ale ostatecznie go udusił w pierwszej rundzie

Za nami jeden z najbardziej oczekiwanych debiutów we freakach w Polsce. Na gali PRIME Show MMA 2 w Gdyni zobaczyliśmy Michała “Bagietkę” Gorzelanczyka, który zmierzył się z Janem “Paciem” Pateckim.

Bagieta

Starcie to było kwintesencją freak fightów! Bagietka i Pacio mocno zaczęli pierwszą rundę, obaj wymienili się mocnymi ciosami. Bagietka ewidentnie chciał zrobić remont z twarzy rywala, ale ostatecznie zdołał założyć mu gilotynę, a kiedy ta nie weszła, to w następnej akcji zaszedł za plecy i złapał szyję Pacia i go poddał duszeniem zza pleców.

Fantastyczny debiut Bagietki w PRIME Show MMA, na którego kolejne walki będzie teraz czekała jeszcze większa rzesza kibiców.

Zakończenie walki Bagietki możecie zobaczyć poniżej:

Po tej walce Bagietka wyzwał do kolejnego pojedynku Jasia Kapelę, a starcie to gwarantowałoby emocję nie tylko w klatce, ale i podczas konferencji prasowych oraz programów z udziałem tej dwójki.

Zobacz także:

Bigfoot Silva znokautowany przez Datsika! Były zawodnik UFC przegrywa częściej niż… Daro Lew! Widzieliście?

Antonio “Bigfoot” Silva i jego występy w sportach walki to ostatnio nie są dobre pomysły. Brazylijczyk, który w przeszłości walczył o pas mistrzowski wagi ciężkiej UFC zanotował dziesiątą porażkę z rzędu.

Marcin Wrzosek polizał klapka Normana Parke’a! Załatwił sobie walkę z nim na PRIME MMA 3?

Marcin Wrzosek polizał klapka należącego do Normana Parke’a, czym mógł załatwić sobie walkę z Irlandczykiem z Północy na następnej gali organizacji PRIME Show MMA! Akcja z lizaniem klapka do wymóg, jaki stawia Parke.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis