MMA PLPrime Show MMAPRIME 3: Adrian Cios dał duży prezent Michałowi Cichemu. Po otwarciu Bagieta chciał go zniszczyć [WIDEO]

PRIME 3: Adrian Cios dał duży prezent Michałowi Cichemu. Po otwarciu Bagieta chciał go zniszczyć [WIDEO]

Do bardzo niecodziennej sytuacji doszło na wczorajszej II Konferencji Prasowej przed sobotnią galą PRIME 3: Street Fighter. Ta wspomniana “niecodzienna sytuacja: miała miejsce podczas słownej konfrontacji między Adrianem Ciosem a Michałem Cichym. Później wydarzenia wymknęły się spod kontroli.

PRIME 3

Cios i Cichy to uczestnicy jednej z najważniejszych dla portalu MMA.PL walk całej rozpiski PRIME 3. Michał Cichy to bowiem dziennikarz i reporter portalu MMA.PL, który przeprowadza wywiady z zawodnikami po gali.

Dziennikarza tego możecie znać także z jego autorskiego kanału, który prowadzi na YouTube.

PRIME 3: Adrian Cios dał duży prezent Michałowi Cichemu. Po otwarciu Bagieta chciał go zniszczyć [WIDEO]

Na wczorajszej konferencji natomiast miała miejsce bardzo niespodziewana sytuacja. Adrian Cios podarował Michałowi Cichemu duży prezent. Kiedy ten go rozpakował, we wściekłość wpadł… Bagieta, który chciał ten prezent zniszczyć.

A podarunkiem dla Cichego był… Jaś Kapela przebrany za kobietę, choć nie można wykluczyć tego, że wczoraj czuł się właśnie jak kobieta i eksponował swoją kobiecość.

Widząc prowokację przygotowaną przez Ciosa i Kapelę, we wściekłość wpadł inny uczestnik gali PRIME 3 – Bagieta. Bagietson jest bowiem zagorzałym przeciwnikiem Kapeli, stąd taka, a nie inna jego reakacja na te wydarzenia.

Sprawdźcie sami jak to wyglądało:

Zobacz także:

Najman mocno do Łaszczyka: Pójdziemy na matę i pokaże ci ile jest wart twój boks w MMA! Widzieliście?

Marcin Najman w mediach społecznościowych postanowił zaprosić Kamila Łaszczyka do Częstochowy. ”El Testosteron” zapewnia, że na macie pokaże mu ile jest wart jego boks w mieszanych sztukach walki. Czy Łaszczyk przyjmie wyzwanie?

FAME MMA 16: ”Alanik” nie traci formy? Kwieciński poznał szczegóły następnej walki!

Była przerwa, ale to już koniec! Alan Kwieciński jest głodny kolejnych pojedynków. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” kolejne starcie stoczy piątego listopada na gali FAME MMA 16 w Gliwicach. Podczas dzisiejszej konferencji poznaliśmy szczegóły.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis