MMA PLFAME MMAFAME MMA 16: ”Alanik” nie traci formy? Kwieciński poznał szczegóły następnej walki!

FAME MMA 16: ”Alanik” nie traci formy? Kwieciński poznał szczegóły następnej walki!

Była przerwa, ale to już koniec! Alan Kwieciński jest głodny kolejnych pojedynków. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” kolejne starcie stoczy piątego listopada na gali FAME MMA 16 w Gliwicach. Podczas dzisiejszej konferencji poznaliśmy szczegóły.

Kwieciński

Trzeba przyznać, że były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” miał w ostatnim czasie mocne tempo startów. Nie wyglądało jednak dobrze. Tylko z jednej walki na PRIME SHOW MMA 1 w Atlas Arenie wyszedł zwycięsko.

Kwieciński w klatce skrzyżował rękawice z Denisem Załęckim, Dawidem Załęckim oraz Mateusz Murański. 

Znamy szczegóły!

To już pewne! Alan Kwieciński następny pojedynek stoczy piątego listopada na gali FAME MMA 16 w Gliwicach. ”Alanik” zmierzy się z Patrykiem ”Bandurą” Bandurskim.

Całą konferencję możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

MMA ATTACK 4: Blezień pokazał twarz po wczorajszej wojnie! Tylko dla ludzi o mocnych nerwach! Widzieliście?

To było kapitalne otwarcie gali MMA ATTACK 4 w Będzinie. Krystian Blezień z Mateuszem Makarowskim zapewnili kibicom wiele emocji. Był to 3-rundowy bój! Blezień w mediach społecznościowych pokazał jak obecnie wygląda. Jest to zdjęcie tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

Mocna wymiana zdań Pasternaka z Zadorą: Zrobię Cię szybciej niż Vaso Murana! Co wy na to?

W mediach społecznościowych doszło do mocnej wymiany zdań pomiędzy Michałem Pasternakiem, a Dominikiem Zadorą. Czy w niedalekiej przyszłości dojdzie do ich starcia? Tego nie można wykluczyć. Doświadczony kick-boxer proponuje starcie w formule bokserskiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis