MMA PLParkePRIME 2: Norman Parke wchodzi do gry! Niepokorny Irlandczyk z Północy wystąpi 9 lipca w Gdyni!

PRIME 2: Norman Parke wchodzi do gry! Niepokorny Irlandczyk z Północy wystąpi 9 lipca w Gdyni!

To dopiero zaskoczenie dla kibiców PRIME SHOW MMA! Kolejną gwiazdą gali PRIME 2: Kosmos będzie wszystkim dobrze znany Norman Parke. Po zdemolowaniu Szeligi w klatce rzymskiej weteran UFC i KSW wystąpi już 9 lipca w Gdyni. Irlandczyk podczas swojej kariery w freakfightach pokonał już takich rywali jak Don Kasjo, Popek czy właśnie Szeliga. Na kogo przyszła pora tym razem?

PRIME 2

Normana Parke’a kibice MMA w Polsce poznali dzięki trylogii z Mateuszem Gamrotem w KSW. Po przegranej trzeciej walce “Stormin” zaszokował wszystkich i zdecydował się na walkę wieczoru Fame MMA 10 z Don Kasjo w boksie. Po ciężkich pięciu rundach zwyciężył na kartach punktowych. Włodarz Prime nie zgadza się od początku z tym werdyktem i traktuje tę walkę jako wygraną.

W ostatnim pojedynku Parke nie dał żadnych szans Piotrowi Szelidze. Starcie odbyło się w klatce rzymskiej. Pierwsza runda odbywała się w boksie, “Stormin” posadził tam “Szeliego”. W drugiej rundzie formułę zmieniono na MMA i już tam Irlandczyk dokończył dzieła zniszczenia. Z kim Irlandczyk zmierzy się na PRIME 2 i w jakiej formule walki? Dowiemy się już niebawem.

Druga edycja gali PRIME SHOW MMA odbędzie się już 9 lipca w Gdyni! Po sukcesie pierwszej gali, na której kibice zgromadzeni w Atlas Arenie oraz subskrybenci PPV mogli podziwiać 12 walk, PRIME wraca z kolejny uderzeniem. PRIME 2: KOSMOS odbędzie się na Gdynia Arena, mogącej pomieścić 5,5 tysiąca widzów.

Aktualna karta walk:
Norman Parke vs TBA
Bombardier vs Stifler
Marcin Wrzosek vs TBA
Dominika Rybak vs TBA
Kapela vs TBA
Mateusz “Milu” Mil vs Mikołaj Jędruszczak
Piotr Kaluski vs TBA

Zobacz także:

Omielańczuk nie widzi szans Pudziana w starciu z Materlą: Nie ma ani jednego atutu na Michała!  Co wy na to?

Daniel Omielańczuk (25-12-1) w rozmowie z portalem FanSportu.pl wypowiedział się o nadchodzącej walce wieczoru KSW 70. Na gali w Łodzi zobaczymy szalone starcie Mariusza Pudzianowskiego (16-7) z Michałem Materlą (31-8). Nasz czołowy ciężki nie widzi szans Pudziana w starciu z byłym mistrzem KSW w wadze średniej.

Mirosław Okniński ogląda i komentuje trening Murańskiego: Nie popieram walk w tym wieku! Widzieliście?

Nie tak dawno na kanale MMA-bądź na bieżąco pojawił się trening Jacka Murańskiego. Hubert Mściwujewski postanowił pokazać nagranie trenerowi Mirosławowi Oknińskiemu. Prekursor MMA miał ocenić umiejętności ”Murana”, który przygotowuje się do drugiego starcia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis