MMA PLFAME MMAMirosław Okniński ogląda i komentuje trening Murańskiego: Nie popieram walk w tym wieku!

Mirosław Okniński ogląda i komentuje trening Murańskiego: Nie popieram walk w tym wieku!

Nie tak dawno na kanale MMA-bądź na bieżąco pojawił się trening Jacka Murańskiego. Hubert Mściwujewski postanowił pokazać nagranie trenerowi Mirosławowi Oknińskiemu. Prekursor MMA miał ocenić umiejętności ”Murana”, który przygotowuje się do drugiego starcia.

Murański

Do wyczekiwanego debiutu Jacka doszło podczas FAME MMA 12 w Ergo arenie. Murański zastąpił kontuzjowanego syna i w extra fightcie zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą. Co ciekawe była to walka w rzymskiej klatce, gdzie również dozwolone były uderzenia łokciem. Ostatecznie w czwartej rundzie Murański po kolejnym faulu został zdyskwalifikowany.

Kawałek treningu Murańskiego możecie zobaczyć poniżej:

Okniński: Akurat potyka się trochę o własne nogi, ale szacunek!

Mirosław Okniński oglądnął ostatni trening Jacka Murańskiego. Zobaczcie co powiedział.

Ma tyle lat co ja. Co ja mogę powiedzieć na pewno nie są to jakieś techniczne ciosy. Kopnięcia też nie są jakieś rewelacyjne. Wiadomo facet ma 53 lata, w tym wieku ja bym nie oczekiwał za dużo. Dobrze, że się rusza. Kondycję ma, dobrze że się rusza. Uważam, że dużym błędem jest – że podjął walkę, ale to musieli dużo dużo zapłacić (śmiech). To nie jest wiek na walki, no ale trudno.

W pewnym momencie Hubert postanowił zapytać trenera o potencjalne starcie z Jackiem Murańskim.

Ale gdzie mam wyjść? Proszę nie rozśmieszaj mnie. Ja po pierwsze tak – Jacek nie jest dla mnie jakimś przeciwnikiem, nie odbieram go jako przeciwnika. Ja byłem w innej lidze, robiłem MMA dłużej, a mu się dopiero na starość przyda MMA. Akurat potyka się trochę o własne nogi, ale szacunek w tym wieku, żeby cokolwiek robić (…) Nie popieram walk w tym wieku, może stać się krzywda. To, że organizacja się zgadza i Jacek to ich sprawa. Ja nie popieram walk w tym wieku. W tym wieku można postrzelać, a nie walczyć. W tym wieku ruchy są takie już upośledzone, nie ujmując mu… to nie wiek na walki, gdzie może stać się krzywda.

Zobacz także:

Król syntholu już na wolności! Dojdzie do wyczekiwanego debiutu w MMA?

Tak to prawda. Szymon Komandos jest już na wolności i zabrał głos w mediach społecznościowych. Przypomnijmy, że ”Król Syntholu” miał wystąpić w walce wieczoru MMA VIP 2 w Częstochowie. Ostatecznie Szymon został zatrzymany przez CBŚ i do starcia z Szymonem ”Taxi Złotówą” Wrześniem nie doszło.

Miał wystąpić u Trybsona, zawalczy w PRIME! Trybała komentuje: Co Ty pi**dolisz! Co wy na to?

Zrobiło się spore zamieszanie. Siedemnastego czerwca odbędzie się pierwsza gala FIST Universe – nowy freakowy projekt Pawła ”Trybsona” Trybały. W mediach społecznościowych poinformowano, że w turnieju nie wystąpi Mikołaj Jędruszczak, który doznał kontuzji. Parę godzin temu organizacja PRIME SHOW MMA ogłosiła walkę Mikołaja w Gdyni, a na instagramie powstało zamieszanie….

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis