MMA PLKSWPoznaliśmy datę i miejsce organizacji gali KSW 42!

Poznaliśmy datę i miejsce organizacji gali KSW 42!

Chociaż długo wyczekiwana gala KSW 41 w Katowicach dopiero przed nami, to już teraz znamy datę kolejnej gali federacji Konfrontacji Sztuk Walki!

Największa europejska organizacja MMA swoje kolejne wydarzenie, mianowicie KSW 42 zorganizuje 3 marca w Atlas Arenie w Łodzi.

Informacja o dacie i miejscu organizacji kolejnej edycji KSW obiega media społecznościowe.

Poniżej informacja prasowa KSW:

Po prawie pięciu latach od ostatniej gali w Łodzi, KSW zorganizuje kolejne wydarzenie w drugiej największej hali w Polsce. ?

Już 3 marca 2018 roku największe gwiazdy lidera europejskiego MMA powrócą do Atlas Areny, by po raz piąty zaprezentować się łódzkim kibicom. Pierwsze nawiska uczestników KSW 42 zostaną podane do publicznej wiadomości w najbliższych dniach.

Gala KSW pierwszy raz odbyła się w Atlas Arenie we wrześniu 2010 roku. Na KSW 14 z podtytułem „Dzień Sądu” w największej organizacji MMA w Europie debiutował między innymi aktualny mistrz KSW w wadze półśredniej, Borys Mańkowski, a Mariusz Pudzianowski pokonał Erica „Butterbeana” Escha. Rok później na KSW 17: Zemsta walczyły takie gwiazdy jak Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski i Michał Materla. Kilka miesięcy później na KSW 19 ta sama trójka odniosła kolejne istotne zwycięstwa.

Ostatni raz KSW gościło w Łodzi w 2013 roku z galą KSW 24: Starcie Gigantów, na której o pierwszy pas KSW w wadze ciężkiej walczyli Karol Bedorf i legendarny Paweł Nastula. 3 marca 2018 roku przyjdzie pora na zapisanie kolejnej karty we wspólnej historii KSW i Atlas Areny.

Bilety w przedsprzedaży dostępne są pod tym linkiem ▶️ https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/ksw-mma/

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis