Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLBagietaPoznaliśmy co-main event gali PRIME 5! To będzie walka, o którą od miesięcy zabiegali fani!

Poznaliśmy co-main event gali PRIME 5! To będzie walka, o którą od miesięcy zabiegali fani!

PRIME Show MMA wjeżdża na grubo! Właśnie poznaliśmy main event gali PRIME 5, która 1 lipca odbędzie się we wrocławskiej Hali Orbita. Drugim najważniejszym pojedynkiem imprezy będzie walka, o którą od miesięcy zabiegali fani! Będzie to starcie nie tylko sportowe, ale i światopoglądowe!

Poznaliśmy co-main event gali PRIME 5

Jednym z bohaterów tej konfrontacji jest Michał “Bagieta” Gorzelańczyk, który razem z Don Kasjo jako pierwszy został ogłoszony jako bohater tej nadchodzącej imprezy. Teraz poznaliśmy jego rywala.

Poznaliśmy co-main event gali PRIME 5!

A przeciwnikiem Bagiety będzie… Jaś Kapela! Najbardziej bitny “lewak” w środowisku freak fightowym zmierzy się z konserwatywnym i wybuchowym “prawakiem”.

Ich pojedynek został właśnie oficjalnie potwierdzony:

Walka Bagiety z Kapelą to wg wielu internautów najbardziej naturalne zestawienie w PRIME. Starcie dwóch różnorodnych światów dawało o sobie znać już na wcześniejszych konferencjach prasowych:

Bagieta w klatce PRIME stoczył już trzy walki. W pierwszych dwóch starciach stoczonych na zasadach MMA pokonywał przed czasem Jana Peteckiego i Robaliniego. W ostatniej swojej walce przegrał przez nokaut z Kamerzystą, ale to starcie było na zasadach boksu.

Jaś Kapela ma natomiast za sobą dwa pojedynki. W debiucie znokautował Ziemowita Piasta Kossakowskiego, a w drugim starciu przegrał przed czasem z Konradem “Skolimem” Skolimowskim.

Zobacz także:

Były mistrz KSW wagi ciężkiej znokautowany już w 1. rundzie w Kazachstanie! [WIDEO] Widzieliście?

Fernando Rodrigues (13-8) ma za sobą kolejny pojedynek poza granicami ojczyzny. Były mistrz KSW nie będzie go dobrze wspominał. ”Santo Forte” już w pierwszej odsłonie został znokautowany z rąk Khadisa Ibragimova (13-4).

ACA 157: Straszliwy nokaut w wadze ciężkiej na gali w Kazaniu! [WIDEO] Co wy na to?

W piątek w Rosji, a dokładnie w Kazaniu odbyła się gala ACA 157. Na gali nie brakowało efektownych skończeń. Bardzo efektownym zwycięstwem może pochwalić się Denis Smoldarev (18-10), który już w pierwszej rundzie ciężko znokautował przeciwnika.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis