MMA PLNajnowszeONE ChampionshipPoznajcie Martynę Kierczyńską – nowy nabytek One Championship! 21 lat, a już taki dorobek!

Poznajcie Martynę Kierczyńską – nowy nabytek One Championship! 21 lat, a już taki dorobek!

Dziś pojawiła się jakże świetna wiadomość. Martyna Kierczyńska to pierwsza nasza reprezentantka, która zawalczy w prestiżowej organizacji One Championship. Poznaliśmy wszystkie szczegóły – datę, miejsce oraz rywalkę. Reprezentantka Legion Głogów swoją pierwszą walkę stoczy już w najbliższy piątek.

Kierczyńska

Polka ma zaledwie 21-lat, a już na swoim koncie naprawdę duży dorobek. Martyna ma duże osiągnięcia w formule K-1 oraz muay-thai. Dodatkowo w tym roku chciałaby zadebiutować w mieszanych sztukach walki.

Martyna zdobyła mistrzostwo Europy seniorów w K-1 (w 2021 roku), a jeszcze wcześniej sięgnęła po pierwsze mistrzostwo świata w K-1 w seniorskiej kategorii.

Jest duży potencjał!

Młoda, charakterna i już naprawdę doświadczona zawodniczka jak na 21-lat, bo tyle ma Martyna Kierczyńska, która już w piątek zadebiutuje w organizacji One Championship.

Martyna posiada naprawdę pokaźny rekord jeśli chodzi o amatorskie pojedynki, bowiem wynosi 102 wygrane i 7 porażek. W zawodowym jest niepokonana i posiada rekord 4-0.

Polka wskoczyła do karty walk w ostatniej chwili i podczas gali One Fight Night 19 w Bangkoku zmierzy się z zawodniczką publiczności – Nat ”Wondergirl” Jaroonsak.

Chcecie być na bieżąco i śledzić Martynę – zapraszamy na jej instagrama [TUTAJ]

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis