MMA PLMateusz GamrotPowstał utwór rapowy “Ankos MMA”. Treść uderza w Gamrota i Mańkowskiego?

Powstał utwór rapowy “Ankos MMA”. Treść uderza w Gamrota i Mańkowskiego?

Jeśli komuś to uciekło, to donosimy, że powstał utwór rapowy “Ankos MMA”, który promuje jeden z najlepszych klubów sportowych o charakterystyce mieszanych sztuk walki w Polsce.

Treść kawałka, za który odpowiada raper Siwy oraz piosenkarka Dagmara Juskowiak najprawdopodobniej uderza w Mateusza Gamrota i Borysa Mańkowskiego.

Obaj przez lata byli związani z Andrzejem Kościelskim jako głównym trenerem i przez lata reprezentowali klub Ankos MMA, jeszcze w czasach, kiedy ten nazywał się Ankos Zapasy Poznań, ale ich drogi się rozeszły.

Powstał utwór rapowy “Ankos MMA”. Treść uderza w Gamrota i Mańkowskiego?

Uwagę środowiska mieszanych sztuk walki zwrócił właśnie tekst z drugiej zwrotki utworu, w którym raper Siwy bezimiennie wylicza przykłady odwrócenia się od klubu.

Poniżej przytaczamy fragment oraz wrzucamy cały utwór do sprawdzenia:

“… brak dyscypliny i szacunku do trenera. Robienie z siebie zwykłego pozera. Były pasy, kariera wreszcie i kamera, a powiedz gdzie są teraz?”

Słowa te można zinterpretować jako pstryczek w stronę Borysa Mańkowskiego oraz Mateusza Gamrota, którzy przed laty rozstali się z klubem Ankos MMA. Sprawa nie byłaby tak głośna, gdyby na swoim instastories nie odniósł się do niej sam “Gamer”.

Przygotowujący się do batalii z Jeremym Stephensem w UFC, Gamrot zamieścił fragment utworu oraz odniósł się bezpośrednio do jego twórcy:

Zdjęcie

Zobacz także:

MMA VIP 2: Duże zmiany w karcie! Groźny ”Daro Lew” wchodzi do gry, jest też nowy rywal Miklasza! Widzieliście?

Mamy spore zmiany przed drugą edycją MMA VIP, która odbędzie się osiemnastego czerwca w Częstochowie. Marcin Najman już na konferencji prasowej wspominał, że mają godne zastępstwo w sytuacji, gdy ”Król Syntolu” nie będzie w stanie zawalczyć na najbliższej edycji.

Conor McGregor udostępnia post Don Kasjo! Czy wie kim jest gwiazda FAME MMA?

Jedna z największych gwiazd w historii mieszanych sztuk walki Conor McGregor udostępnia w mediach społecznościowych post Don Kasjo! Post ze zdjęciem zawodnika FAME MMA, na którym ten jest pijany!

UFC on ESPN 25: The Korean Zombie vs. Ige – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Organizacja UFC ponownie powraca do Las Vegas z kolejną interesującą galą. W walce wieczoru UFC on ESPN 25 zmierzą się zawodnicy z czołowej “10” kategorii piórkowej. Powracający po porażce “Koreański Zombie”, czyli Chan Sung Jung (16-6) podejmie Dana Ige (15-3).