Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLConor McGregorConor McGregor udostępnia post Don Kasjo! Czy wie kim jest gwiazda FAME MMA?

Conor McGregor udostępnia post Don Kasjo! Czy wie kim jest gwiazda FAME MMA?

Jedna z największych gwiazd w historii mieszanych sztuk walki Conor McGregor udostępnia w mediach społecznościowych post Don Kasjo! Post ze zdjęciem zawodnika FAME MMA, na którym ten jest pijany!

Conor McGregor udostępnia post Don Kasjo

Don Kasjo był bohaterem jednej z najgłośniejszych walk ostatnich miesięcy w Polsce. Na gali FAME MMA 10 w pojedynku bokserskim zmierzył się z byłym mistrzem KSW – Normanem Parkiem. Walkę tę przegrał decyzją sędziów, ale sam z werdyktem punktujących do tej pory się nie zgadza.

Conor McGregor udostępnia post Don Kasjo! Pijanego Don Kasjo!

Dużo o Don Kasjo można mówić, ale nie można odbierać mu charakteru, dzięki któremu wytrzymał z Normanem Parkiem całą walkę i nie dał sobie zrobić większej krzywdy.

Po walce, Kasjusz Życiński paradował za kulisami z butelką whiskey – Proper Twelve produkowaną przez firmę Conora McGregora i z tego wydarzenia zrobił osobny post, który zmieścił w mediach społecznościowych.

Dlatego właśnie post Don Kasjo udostępnił na swoim instastories Conor McGregor. Życiński zrobił McGregorowi reklamę jego whiskey, a ten mu się odwdzięczył w taki oto sposób:

Zdjęcie

Zobacz także:

MMA VIP 2: Duże zmiany w karcie! Groźny ”Daro Lew” wchodzi do gry, jest też nowy rywal Miklasza!

Mamy spore zmiany przed drugą edycją MMA VIP, która odbędzie się osiemnastego czerwca w Częstochowie. Marcin Najman już na konferencji prasowej wspominał, że mają godne zastępstwo w sytuacji, gdy ”Król Syntolu” nie będzie w stanie zawalczyć na najbliższej edycji.

Zażenowany Krystian Pudzianowski po konfie przed MMA VIP 2: To jest dla mnie inny świat! [WIDEO]

Krystian Pudzianowski już w piątek stoczy swój trzeci zawodowy pojedynek. Zawodnik z Białej Rawskiej wystąpi na drugiej edycji MMA VIP, która odbędzie się w Częstochowie. Brat Mariusza Pudzianowskiego zmierzy się z Tomaszem Chicem.

Rychu Szczena o awanturze z Psychotropem: Jak się bić to za pieniądze w oktagonie! [WIDEO]

Ryszard Dąbrowski już w piątek zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. ”Szczena” wystąpi na drugiej edycji MMA VIP, która odbędzie się w Częstochowie. Uczestniku programu ”Chłopaki do wzięcia” zmierzy się z ”Psychotropem”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis