MMA PLNajnowszeConor McGregorConor McGregor udostępnia post Don Kasjo! Czy wie kim jest gwiazda FAME MMA?

Conor McGregor udostępnia post Don Kasjo! Czy wie kim jest gwiazda FAME MMA?

Jedna z największych gwiazd w historii mieszanych sztuk walki Conor McGregor udostępnia w mediach społecznościowych post Don Kasjo! Post ze zdjęciem zawodnika FAME MMA, na którym ten jest pijany!

Conor McGregor udostępnia post Don Kasjo

Don Kasjo był bohaterem jednej z najgłośniejszych walk ostatnich miesięcy w Polsce. Na gali FAME MMA 10 w pojedynku bokserskim zmierzył się z byłym mistrzem KSW – Normanem Parkiem. Walkę tę przegrał decyzją sędziów, ale sam z werdyktem punktujących do tej pory się nie zgadza.

Conor McGregor udostępnia post Don Kasjo! Pijanego Don Kasjo!

Dużo o Don Kasjo można mówić, ale nie można odbierać mu charakteru, dzięki któremu wytrzymał z Normanem Parkiem całą walkę i nie dał sobie zrobić większej krzywdy.

Po walce, Kasjusz Życiński paradował za kulisami z butelką whiskey – Proper Twelve produkowaną przez firmę Conora McGregora i z tego wydarzenia zrobił osobny post, który zmieścił w mediach społecznościowych.

Dlatego właśnie post Don Kasjo udostępnił na swoim instastories Conor McGregor. Życiński zrobił McGregorowi reklamę jego whiskey, a ten mu się odwdzięczył w taki oto sposób:

Zdjęcie

Zobacz także:

MMA VIP 2: Duże zmiany w karcie! Groźny ”Daro Lew” wchodzi do gry, jest też nowy rywal Miklasza!

Mamy spore zmiany przed drugą edycją MMA VIP, która odbędzie się osiemnastego czerwca w Częstochowie. Marcin Najman już na konferencji prasowej wspominał, że mają godne zastępstwo w sytuacji, gdy ”Król Syntolu” nie będzie w stanie zawalczyć na najbliższej edycji.

Zażenowany Krystian Pudzianowski po konfie przed MMA VIP 2: To jest dla mnie inny świat! [WIDEO]

Krystian Pudzianowski już w piątek stoczy swój trzeci zawodowy pojedynek. Zawodnik z Białej Rawskiej wystąpi na drugiej edycji MMA VIP, która odbędzie się w Częstochowie. Brat Mariusza Pudzianowskiego zmierzy się z Tomaszem Chicem.

Rychu Szczena o awanturze z Psychotropem: Jak się bić to za pieniądze w oktagonie! [WIDEO]

Ryszard Dąbrowski już w piątek zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. ”Szczena” wystąpi na drugiej edycji MMA VIP, która odbędzie się w Częstochowie. Uczestniku programu ”Chłopaki do wzięcia” zmierzy się z ”Psychotropem”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis