MMA PLNajnowszeCiekawostkiPopularny polski aktor o freak fightach: To nie wnosi niczego dobrego

Popularny polski aktor o freak fightach: To nie wnosi niczego dobrego

Popularny polski aktor Michał Czernecki gościł w ostatnim programie Hejt Park na Kanale Sportowym, gdzie rozmawiał z jednym z właścicieli tego medium – Michałem Polem. Tam wypowiedział się o freak fightach i mówiąc oględnie – nie jest ich fanem.

Popularny polski aktor o freak fightach

Czernecki to aktor, który ostatnio wystąpił m.in. w serialu Emigracja XD, którego oglądać możecie na platformie Canal+. Jego role możecie oglądać chociażby w serialu Diagnoza czy Skazana. W swojej bogatej karierze filmowej ma mnóstwo ról.

Cały jego dorobek aktorski możecie przewertować -> TUTAJ.

Popularny polski aktor o freak fightach: To nie wnosi niczego dobrego dla sportu

Czernecki w rozmowie z Michałem Polem poruszył kwestię freak fightów. Jego zdaniem “moda” na tego typu rozrywkę słabnie i to bardzo dobra informacja dla całego sportu jakim są mieszane sztuki walki.

Na dodatek, aktor zdradził, że nie wszedłby do klatki i to niezależnie od kwoty, jaką by mu zaproponowano:

„Fame mma to nie są moje klimaty. Te freak fighty to jest taki wąż, który zjada własny ogon na naszych oczach i całe szczęście, bo to nie wnosi niczego dobrego ani dla sportu, ani dla naszego środowiska. Niezależnie od kwoty, ja się na to nie piszę.”

Zobacz także:

Jacek Murański robi porządek z poważną kontuzją ręki: Faktycznie zmieniłem lekarzy i… Widzieliście?

Jacek Murański w mediach społecznościowych poinformował, że robi porządek jeśli chodzi o jego poważną kontuzję ręki. ”Muran” postanowił zmienić lekarzy – co okazało się świetną decyzją. Jacek zapewnia, że do zmiany lekarzy nawoływał go zmarły syn Mateusz, z którym ma kontakt.

Don Kasjo nie boi się Denisa Załęckiego: Nie dam się zastraszyć jakiejś… Co wy na to?

Na kanale uznanego komentatora Andrzeja Kostyry pojawił się wywiad z Kasjuszem Życińskim. ”Don Kasjo” został oczywiście zapytany o Denisa ”Bad Boya” Załęckiego. Były zawodnik FAME MMA zapewnia, że nie boi się Załęckiego, ale rozumie przy tym, dlaczego niektórzy boją się odpowiedzieć ”Bad Boyowi”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis