MMA PLNajnowszeMurańskiJacek Murański robi porządek z poważną kontuzją ręki: Faktycznie zmieniłem lekarzy i…

Jacek Murański robi porządek z poważną kontuzją ręki: Faktycznie zmieniłem lekarzy i…

Jacek Murański w mediach społecznościowych poinformował, że robi porządek jeśli chodzi o jego poważną kontuzję ręki. ”Muran” postanowił zmienić lekarzy – co okazało się świetną decyzją. Jacek zapewnia, że do zmiany lekarzy nawoływał go zmarły syn Mateusz, z którym ma kontakt.

Murański

Murański miał wystąpić na gali High League 6 w Katowicach. Byłaby to wyczekiwana walka z Marcinem ”El Testosteronem” Najmanem. Byłaby to szalona walka, bowiem planowano zestawienie 2 vs 2 – Marcin Najman i Paweł Bomba kontra Jacek i Mateusz Murański.

Murański ma na swoim koncie trzy zawodowe starcia. ”Muran” przegrał z Robertem Pasutem oraz dwukrotnie z Arkadiuszem Tańculą.

Jacek Murański zabiera głos!

Jacek Murański jest po operacji. Jak się okazuje ”Muran” zmienił lekarzy i robi porządek ze swoją poważną kontuzją – o czym poinformował w mediach społecznościowych.

Dziś zakończyła się trwająca ponad dwa lata historia mojego więzadła RCL  łokcia prawego. Jak się w końcu okazało więzadło  to było od ponad dwóch lat cyt ” Całkowicie zerwane “,  były też ponadrywane cztery  palce prawej dłoni cyt .” Prawie całkowite uszkodzenie przyczepów prostowników”. Mateusz od ponad dwóch lat niemal codziennie powtarzał mi ” Tatuś zrób porządek z tą ręką “. Mati denerwował się  bo moje treningi  przy braku możliwości używania prawej ręki wyglądały koszmarnie słabo. Jak się już po odejściu Mateusza na drugą stronę okazało,  moja ręka  była przez  dwa lata nieprawidlowo diagnozowana …  Po pierwszej walce z Tanculą  w listopadzie2021 ( który jak się teraz okazuje walczył z gościem,  który miał zerwany biceps w lewej i więzadło w prawej ręce 😉 ),   miałem nawet operację usunięcia ciał wolnych – artroskopie prawego łokcia. Jak się teraz okazuje operację zupełnie niepotrzebną ( !!!). Bo nie ciała wolne ( odpryski kości i chrząstek ) były powodem chronicznego bólu mojej prawej ręki,  lecz CAŁKOWICIE ZERWANE WIĘZADŁO ,  które powodowało cyt “Całkowitą niestabilność prawego przedramienia (!). Po odejściu Mateusza ,  codziennie po kilkanaście razy  , niemal  obsesyjnie w mojej przestrzeni pojawiał się głos ” Tatuś zrób coś z tą ręką “… ” Tatuś ręka jest žle zdiagnozowana , zmień zespół lekarski ” . W końcu uległem… Faktycznie zmieniłem lekarzy i …. po tygodniu od tej decyzji byłem już po operacji. Jak się okazało wg . opinii lekarzy z zespołu operacyjnego  jeszcze kilka tygodni bez operacji i … nie mógłbym używać prawej ręki nawet do przekręcania kluczyków w stacyjce. Teraz czeka  mnie  jedynie 6 tygodni rehabilitacji.. Tak mam kontakt z Mateuszem …

Dziś zakończyła się trwająca ponad dwa lata historia mojego więzadła RCL łokcia prawego . Jak się w końcu okazało…

Posted by Jacek Murański on Monday, April 3, 2023

Zobacz także:

FAME 18: Amadeusz Ferrari trenuje w… American Top Team: Dużo ludzi tutaj z UFC również trenuje! Widzieliście?

Jeden z bohaterów majowej gali FAME MMA 18 – Amadeusz “Ferrari” Roślik ostatnio zmienił klub, w którym się przygotowuje. Ferrari opuścił szeregi gymu Mirosława Oknińskiego i przeniósł się do… Stanów Zjednoczonych, gdzie trenuje w… American Top Team!

Kto był potencjalnym rywalem dla Mameda na KSW Colosseum 2? Martin Lewandowski zdradza trzy nazwiska!

Stało się! Walką wieczoru gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym będzie zamknięcie trylogii między Mamedem Khalidovem a Scottem Askhamem. Pojedynek ten został wczoraj oficjalnie potwierdzony, ale my znamy odpowiedź na pytanie – kto był potencjalnym rywalem Mameda na tę imprezę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis