MMA PLNajnowszeK-1Michał Turyński obronił pas WKN! Polak znokautował rywala latającym kolanem! [WIDEO]

Michał Turyński obronił pas WKN! Polak znokautował rywala latającym kolanem! [WIDEO]

Mamy świetne informacje z Francji, a dokładnie z Nimes. Nasz reprezentant Michał Turyński obronił pas mistrzowski organizacji WKN. Polak ponownie pokonał zawodnika publiczności Fabrice Aurienga. Reprezentant Fighter Wrocław zakończył pojedynek efektownie przed czasem!

Turyński

Nasz czołowy ciężki mierzył się z ponad dziesięcioma mistrzami świata. Ponadto 17-krotnie zdobywał tytuł mistrza Polski w pięciu różnych formułach.

Turyński na swoim koncie ma naprawdę dużo sukcesów. Michał zdobywał pas WAKO PRO, czy chociażby tytuł w organizacji King of Kings. Warto zaznaczyć, że Polak w sierpniu 2018 roku stoczył walkę w największej organizacji kick-boxingu na świecie. Michał w Chicago po całym dystansie niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Catalina Morosanu.

Polak nokautuje rywala!

Michał Turyński w sobotę stanął przed natychmiastowym rewanżem z Fabrice Auriengą. Polak w trzeciej rundzie (latającym kolanem) znokautował oponenta. Tym samym reprezentant Fighter Wrocław udanie obronił pas organizacji WKN.

Zobaczcie w jakim stylu zrobił to Michał:

🇵🇱 Michal Turinsky flying’s knee ✨ WKN WORLD Champion action KO 💥

🇵🇱 Michal Turinsky flying’s knee ✨ WKN WORLD Champion action KO 💥

Posted by WKN on Sunday, February 5, 2023

Polak w grudniu poprzedniego roku pokonał wspomnianego Fabrice Aurienga. Zgodnie z zapisami kontraktu Turyński musiał stanąć do rewanżu. Michał nie pozostawił złudzeń i ponownie pokonał zawodnika publiczności. 

Wynik dwumeczu 🥊Michał Turyński vs Fabrice AURIENG🥊 – 2:0 w tym 2 KO

Pas mistrzowski K-1 WKN w wadze superciężkiej zdobyty i obroniony 💪🇵🇱

GRATULACJE – Polski Związek Kickboxingu👊

Wynik dwumeczu 🥊Michał Turyński vs Fabrice AURIENG 🥊 – 2:0 w tym 2 KOPas mistrzowski K-1 WKN w wadze superciężkiej zdobyty i obroniony 💪🇵🇱GRATULACJE – Polski Związek Kickboxingu 👊

Posted by Polski Związek Kickboxingu on Monday, February 6, 2023

Zobacz także:

Sławomir Peszko zawalczy w FAME MMA? Piłkarz zabiera głos!

FAME MMA 17 przysporzyło nam emocji co nie miara. Fenomenalne walki, spektakularny nokaut, czy intrygujące debiuty to nie wszystko co nam miała do zaoferowania siedemnasta odsłona największej federacji freak-fight w Europie. Podczas studia, przed oficjalnym rozpoczęciem gali odbyło się studio, w którym zagościł między innymi Sławomir Peszko.

Mariusz Wach zadebiutuje w MMA? Przeciwnikiem podopieczny Oknińskiego?!

Mirosław Okniński za pośrednictwem swojego Instragrama poinformował o kolejnym starciu swojego podopiecznego, Kamila Mindy (8-4). Nadmienić trzeba, że jego rywalem ma być…Mariusz Wach!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis